.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Falzifikáty sú všade! Nekupujte nebezpečné výrobky! Čítajte pozorne

  • PDF
28942
Like!

vietnam-china-azia-falzifikaty-v-europe

Nikdy si nekupujte napodobeniny výrobkov, falošné hodinky, falošné tablety a telefóny. Kabelky, oblečenie, hlavne hračky pre deti a detské vecičky.

.

.

Pôžitkársky konzumný spôsob života nás núti, stále niečo nakupovať, hlavne stále viac a viac.

Všetko toto ZLO pochádza a vyrába sa hlavne v číne, v honkongu, v malajzii, v taiwane, v nekontrolovateľných podmienkach.

POZORNE SI PREZRITE TOTO PRILOŽENÉ VIDEO !

https://youtu.be/OEW5BeyO9h0

Predajcovia sú ľudia, hyeny bez chrbtovej kosti, pre ktorých je hlavným cieľom od vás získať za každú cenu iba peniaze. Nikomu z nich totiž nejde o vaše zdravie, zdravie vašich detí, ani o bezpečnosť.

Väčšina výrobkov sa skladá z recyklovaných odpadových materiálov, závadných a zdraviu škodlivých látok, ktoré obsahujú rakovinotvorné ťažké kovy a rozličné látky škodlivé hlavne malým deťom a bábätkám. Skúšobné ústavy kontrolovali tisíce výrobkov a každý z nich obsahoval nejaké škodlivé látky a nekvalitný materiál. Napodobeniny kopírujú a poškodzujú svetoznáme firmy a ich logo, napríklad NIKE, ADIDAS, APPLE, SAMSUNG a mnoho ďalších.

Hlavné je neprípustné chovanie predajcov, kde ide hlavne o peniaze, žiadna súdnosť, česť ani morálka, len tvrdý boj o zákazníka za každú cenu predať! To je jedno čo predať, hlavne predať, aj na úkor samotného zákazníka! To je heslo ázijského nebezpečného trhu.

https://youtu.be/VhWuYuueSp8

Za honbou a vidinou ZISKU sú napodobeniny originálov distribuované do Európy, celej Ázie, Ruska a do Usa. V samotnom videu sú poukázané nebezpečenstvá, ktoré číhajú z napodobenín.

Môže vám vybuchnúť v telefóne batéria a vás trvalo zraniť alebo zapáliť váš dom.

Nebezpečné napodobeniny telefónov postupne zaplavujú celý mobilný trh. Takéto narýchlo vyrobené "šmejdy" sa nikdy nevyrovnajú originálom, sú vyrábané v primitívnych dielňach po domácky a na kolene. V priloženom videu vidíme, že sa vyrábajú falošné súčiastky do áut, nebezpečné brzdové platničky, nekvalitné súčiastky do motorov, ktoré môžu trvalo poškodiť motor a automobil.

Hračky pre deti môžu taktiež obsahovať nebezpečné látky ftaláty, pri olizovaní sa dostanú do organizmu dieťaťa! Cieľom falšovateľov nie je dnes len luxusný tovar, kabelky alebo odevy, ale aj celkom bežné potraviny ako kečupy, majonézy, sladkosti alebo nápoje, kde možno všade očakávať nebezpečné baktérie. Napodobeniny kvalitnej kozmetiky či parfumov vyvolávajú alergie.

Samostatnou kapitolou je falšovanie liekov, podľa Svetovej zdravotníckej organizácie je napodobeninou každý desiaty liek.

Na videu sa pozrieme do Hongkongu za bývalým newyorským policajtom, ktorého si najímajú renomovaní výrobcovia, aby im pomohol odhaliť komplikovanú sieť falšovateľov. Zastavíme sa v čínskom obchodnom centre, špecializovanom na príslušenstvo k mobilným telefónom. So skrytou kamerou prenikáme do továrne na výrobu napodobenín, navštívime aj veľkoobchod s automobilovými súčiastkami a nahliadneme pod pokrievku svojráznych praktík vývozu kópií do Európy.

Mestu Kchun ming v juhovýchodnej Číne sa v júli dostalo celosvetovej pozornosti, keď tu našli tri falošné obchody Apple - predajne vyzerajú do najmenších detailov ako originály. Obeťou sa stala aj firma Ikea. Tieto závažné veci ohrozujú naše zdravie a poškodzujú náš život !

Nedajme sa nalákať a oklamať, nechodíme viac nakupovať šmejdy a napodobeniny, prevažne z Ázie. Vyhneme sa nakupovaniu na vietnamských a čínskych tržniciach a pochybným podozrivým lacným obchodom. Ak máme v domácnosti napodobeniny, všetky tieto šmejdy vyhodíme do odpadu.

Nikdy viac ich nekúpime! Predĺžime si tým náš život ale hlavne kvalitu života. Každý človek si zaslúži nosiť kvalitné výrobky, hlavne nezávadné, také ktoré nám nepoškodia zdravie.

.

.

ODPORÚČAME:

Čínske suveníry šmejdy zaplavili celé Anglicko a celú Európu

Mnohí rodičia nechcú kupovať hračky vyrobené v Číne

Praha mesto Drog a Vietnamských Šmejdov

Dovolenkári Zabudnite na Arabské Krajiny i Emiráty

tags: falzifikaty su vsade nekupujte nebezpecne vyrobky citajte pozorne

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina