.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Najbláznivejšie svetové rekordy

  • PDF
5854
Like!

najblaznivejsie-svetove-rekordy

Áno, ľudia musia za každú cenu v niečom vynikať! Aj keď je to totálna hlúposť!

.

.

1. Najväčší počet lyžíc na tvári

Najvyšší počet lyžíc, ktoré bez pomoci balansujú na tvári je šestnásť a tento rekord bol dosiahnutý 1. apríla 2008 deväťročným Joeom Allisonom v Devone - Veľká Británia. Joe používa nerezové oceľové čajové lyžičky a udrží ich päť na čele, štyri na lícach, jednu na nose, dve na hornej pere, po jednej na každom uchu a dve na brade.

2. Jazda na bicykli dozadu, spojené s hraním na husle

Christian Adam Lübeck z Nemecka sa naučil jazdiť na bicykli, keď mal asi štyri roky a hrať na husle v roku 1970, vtedy skĺbil tieto dva koníčky a spravil nový svetový rekord. Jeho súčasný svetový rekord pre jazdu na bicykli dozadu s hraním na husle je 60,45 km, po dobu 5 hodín a 9 minút.

3. Najdlhší príhovor

V roku 2004 Lluis Colet vstúpil do Guinessovej knihy rekordov za najdlhší príhovor, ktorý trval až 48 hodín. Chvíľu potom bol ale rekord prekonaný indickým mužom, ktorý vkuse rozprával 120 hodín. Cole ho teda znovu prekonal príhovorom ktorý trval neuveriteľných 124 hodín.

62 ročný Katalánec rozprával päť dní a štyri noci v kuse v juhofrancúzskom meste Perpignan. Boli prítomní traja notári, aby uznali zápis do Guinessovej knihy rekordov.

4. Najrychlejší únik z kufru

Najkratší čas k úniku zo zavretého kufru bol 7,04 sekundy, dosiahnutý Leslie Tiptonovou (USA) 31. mája 2008 v Los Angeles, USA, počas Book Expo America.

5. Najvyšší počet plastických operácií

Cindy Jackson má 53 rokov a za sebou minimálne 47 kozmetických procedúr, vrátane deviatich rozsiahlych chirurgických operácií od roku 1988. Medzi ne patria tri plné plastické operácie, dve nosné operácie, dva očné výťahy, liposukcia, chirurgia čeľustí, pier a lícnych implantátov, chemické peelingy, redukcie kostí na brade, či polo permanentný make-up.

ODPORÚČAME:

Krásna dekorácia za pár minút? Vyskúšajte maľovanie na sklo!

Zamilujte sa do lúčnych kvetov, sú nádherné a voňavé ♥

Najstrašidelnejšie miesto na svete je benátsky ostrov Poveglia

Päť rád ako ušetriť na plyne! Ušetrite na plyne

Tip na film Da Vinciho kód Thriller 2006

tags: najblaznivejsie svetove rekordy

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina