.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Najnovšie pc hry 2013, ktoré vás dostanú!

  • PDF
7052
Like!

Battlefield4

Môžete hrať až do bezvedomia v rozsiahlych svetoch plných nebezpečných zákutí a nástrah a reálneho boja.

.

.

Battlefield 4

Akčný hit svojho žánru, ktorý má atmosférický príbeh, vyjde až vo štvrtom kvartáli tohto roku. Len v Battlefielde hráči zažijú chvíle, keď sa prakticky stierajú rozdiely medzi hrou a pocitom skutočnej radosti z úspechu. Hra beží na báze vysoko výkonného herného enginu Frostbite 3 nasledujúcej generácie. Battlefield 4 tak vďaka tomu ponúka úplne jedinečný, realistický a dramatický priebeh akcie.

V hre môžete demolovať budovy v ktorých sa ukrýva nepriateľ, alebo veliť útoku zo zadnej provy delového člna. Hra Battlefield dáva hráčovi slobodu v rozhodovaní, akým spôsobom chce dosiahnuť lepšie výsledky a pri hľadaní cesty k víťazstvu testuje jeho schopnosti na maximum.

Okrem typicky prepracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý príbeh sledujúci osudy hlavnej postavy. Dej sa začína odvíjať od evakuácie amerických VIP z čínskeho Šanghaja, po ktorej sa hráčov oddiel musí prebiť do bezpečia.

Battlefield4a.jpg

Oproti predchádzajúcej verzii Battlefield 3 je grafika ostrejšia a precíznejšia, výbuchy velkolepejšie, bojište prípomína skutočnú vojnu a úrovne zahrnujú väčšiu mieru likvidácie. Pokiaľ ste nehrali predchádzajúce verzie, táto hra vás dostane. Pozrite si na videu, o akú akciu ide.

Far cry 3

Jason Brody má za úlohu zachrániť na tropickom ostrove svojich priateľov z rúk pirátov ... Ak vám v žilách prúdi krv dobrodruha, nájdete vo Far Cry 3 krajinu zasľúbenú. Hra Far Cry 3 predstavuje rozsiahlu otvorenú strielačku s nádherne uveriteľným a živým herným svetom, kde pôsobí číru radosť, len obyčajné preskúmavanie všetkých zákutí s peknými scenériami.

FarCry3.jpg

Sila tkvie v detailoch a pestrosti. Raz sa predierate zelenou a hustou džungľou, potom sa kocháte pohľadom na piesočnaté pobrežie. Chvíľu sa brodíte podmáčanými močiarmi, inokedy sa snažíte vyškriabať do prudkého kopca. Narazíte tu na prírodné jaskyne, dediny domorodcov, pevnosti pirátov, ryžové políčka, marihuanové plantáže, prastaré chrámy, pevnosti z druhej svetovej vojny, vraky lodí a trosky lietadiel, majáky, priehrady, vodopády ...

Bylinky môžete zbierať a vyrábať z nich liečivé a ďalšie injekcie, zvieratá možno zabíjať a z ich kože vytvárať batohy na zbrane, muníciu, granáty a tak podobne.

Dobývanie pirátskych základní patrí medzi jeden zo zlatých klincov hry, pretože najlepšie ukazujú hlavné lákadlo hrateľnosti, hernú slobodu. Existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako si to s protivníkmi vybaviť. Môžete pokojne skúsiť Rambo prístup, s revom nabehnúť priamo medzi protivníkmi, strieľať a hádzať granáty na všetky strany. Musíte však počítať s vyvolaným poplachom a príchodom posíl. Ďalšia možnosť je vyliezť na neďaleký kopec a proste všetkých postrieľať s odstreľovačkou s tlmičom. Protivníci sú veľmi bystrí, reagujú na guľky svištiace im okolo hlavy aj na mŕtve telá, schovávajú sa a ak zostávate na mieste, dokážu si pre vás aj prísť.

Ak dávate prednosť tichej práci zblízka, stavte na foťák, ktorým si označíte všetky ciele, a následné zakrádanie a bodanie do chrbta bude hneď o niečo ľahšie. A pochopiteľne nič vám nebráni všetko organicky spojiť a reagovať podľa toho, ako si to situácia žiada. Ostatne to bude asi najčastejší variant. Aj keby sa mohlo zdať,

že oslobodzovanie nepriateľských táborov sa zvrhne do stereotypného zabíjania, nie je tomu tak vďaka spomínanej hernej slobode a rozmanitosti základní.

Najlepšie útoky však boli také, kedy som vystrelil len jeden šíp. Viete, nepriatelia občas chytia nejaké zviera a pre zábavu ho držia v klietke. Niekedy je to medveď alebo tiger. Stačí klietku tichým výstrelom otvoriť a potom len počúvať rev a bezmocné šteky samopalov. Na medveďa kalašnikov nestačí.

FarCry3a.jpg

Veľkú časť obsahu tvorí aj lov na zvieratá. Na začiatku máte iba jednu sumku pre jednu zbraň a malý batoh a ešte menšiu peňaženku. Väčší batoh znamená viac predmetov, ale musíte si ho ušiť z kože z konkrétnych zvierat, rovnako ako sumky na ďalšie zbrane, alebo peňaženky. Rovnako si zbierate kvetov na výrobu liekov.

Zabiť takého pantera alebo svorku vlkov je koľkokrát oveľa zložitejšie, než vystrieľať celý nepriateľský tábor. Mäsožravce sú rýchle, útočia zozadu a často vo svorkách, takže do džungle zakaždým vstupujete s tým, že toto možno bude posledná prechádzka pred smrťou. Ak sa rozhodnete dostať cez lagúnu kraulom, možno na vás bude číhať žralok.

Rozľahlý ostrov je naozaj oným bájnym interaktívnym ihriskom, na ktorom sa nikdy nebudete nudiť. Obsadenie každého nepriateľského tábora znamená odomknutie niekoľkých druhov úloh.

gta5.jpg

Gta 5

Rockstar Games po dlhých rokoch ohlásili pokračovanie ďalšej série GTA V. Tento diel bude po všetkých stránkach plný návratov. Protagonista prvých dielov Toni Cipriani nám trochu zostarol a rozhodol sa tresnúť so svojou kriminálnou minulosťou. Chce byť zodpovedným otcom, mať dom a rodinu. Rozhodne sa presťahovať do Los Santos - ktoré poznáme z GTA: San Andreas, aby začal plniť svoj ​​sen. Ako to už ale chodí, tak naša minulosť si nás nájde vždy a všade.

Veľmi skoro to bude opäť GTA, ako ho všetci poznáme.

Podľa vývojárov bude herná plocha najväčšia akú sme v hrách mohli vidieť. Bude dokonca väčšia ako v GTA: San Andreas, GTA IV dohromady. Jedna postava by sa v rozsiahlom priestore určite strácala a preto nám budú ponúknuté rovno tri hlavný hrdinovia. Prvým je zbohatlík Michael, ktorý si nahrabal na bankových lúpežiach.

Žije si tak v luxuse a vo vysokej spoločnosti. Oproti tomu jeho kumpán Trevor je dosť nevypočitateľný a chátrajúci. No a trojicu uzatvára mladý a ambiciózný Franklin, ktorý sa vyznačuje tým, že má všetko doteraz pred sebou. Kto by čakal vopred rozvrhnutý dej, tak ten by sa plietol. Budete to práve vy, kto bude medzi kedykoľvek prepínať medzi hrdinami (okrem prebiehajúcich misií - po začiatku už nejde znova voliť).

gta5a.jpg

Čo nás čaká v GTA 5?

Voľný a obrovský svet ako ho poznáme - alebo možno nepoznáme?! Hra za viac postáv. Neaktívne postavy si zatiaľ budú ďalej žiť svojím životom a preto môže dochádzať po prevtelenie ku vtipným situáciám. Nový spôsob rozprávania príbehu.

Nakupovanie domov síce padá, ale budete mať možnosť tvrdo zarobené peniaze investovať do filmového priemyslu alebo do nákupu viníc.

Vylepšenie bojového systému. Špeciálne vozidlá ako bicykle, motorky, štvorkolky, vodné skútre, vrtuľníky a lietadlá

Zažijete dlhé hodiny zábavy vo variabilnom meste, ktorý sa dopĺňa dynamicky pojatým systémom vedľajších úloh.

Tieto hry sú skôr oddychové, žiadne ťažké zabíjačky, takže tí čo radšej naháňajú zombie si neprídu na svoje. Ale tí čo radi skúmajú veľké herné svety  a majú radi príbeh budú spokojní, aj keď Far Cry 3 vyšla už dávnejšie, na GTA V sa všetci tešíme, nie ?

.

.

ODPORÚČAME:

Čo musíte vedieť o Grand Canyone, než sa do neho vydáte?

Nádherné zábery hmyzu aké ste ešte nevideli

Autá, ktoré používa dopravná polícia v Dubaji

Elektrina získaná z pohybov tela

Čo sa udeje za 60 sekúnd na internete? Je poslaných 216 000 fotiek, 278 000 tweetov a pridaných 1,8 milióna like na facebooku

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina