.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Láska je motorom nášho života, bez lásky sa nedá žiť !

  • PDF
23302
Like!

laska-love-veu

Je krásne nájsť niekoho, komu môžete veriť a na koho sa môžete spoľahnúť, kto vás naozaj ľúbi. Každý muž potrebuje aby ho žena milovala.

.

.

Jedným príkladom je pekný príbeh od kamarátky, ako starčekovia ktorí sa mali radi, prežili spolu 65 rokov v dobrom i v zlom, prežili dve svetové vojny, prežívali spoločne v obyčajnom domčeku tie najkrajšie chvíle, stále pracovali, darovali svoj životný čas jeden druhému. Dožili sa 97 rokov, zomreli nakoniec šťastný ... z láskou v srdci.

Každý deň potrebuješ pohľadanie, bozk, aby si vedel že som tvojou oporou, aby si cítil dobro z mojej duše, aby si cítil, že moje srdiečko bije len pre teba !

tucny-chuda-laska-veu

Životný štýl v dnešnej materiálnej doby zabíja lásku. Viac a viac materiálne statky a veci, všetky moderné vymoženosti techniky všetci veľmi milujeme, vytvoríme si osobný vzťah k telefónu, k tabletu, ku kabelke, muži zasa k automobilu alebo k hifi aparatúre, ku psíkovi a podobne. Na facebooku žijeme životy iných, len nie svoj...

Zamilujte sa a prežijete nádherné chvíle, veď žijeme len raz.

Otroci konzumu zabudli milovať, radšej milujú plné kelímky hranoliek, gyros, značkové hodinky, čínske kabelky, lunapark, ale hlavne len sami seba. 99% ľudí sú tuční a škaredí, starajú sa len o jedlo, prerastené a povrchne hlúpe. Zámerne sa zohavujú tetovaním a pírsingom. Na svete sa ničomu nevyrovná ten pocit, keď na vás niekto myslí, keď vás naozaj niekto ľúbi.

i-miss-you-veu

Umenie milovať a byť šťastní zo šťastia milovanej osoby, to je pravá láska. Osud, náhoda, život spojil naše spoločné cesty lásky.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina