.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Aký typ dovolenky vám sadne? Vodnári potrebujú dobrodružstvo, Levi all inclusive

  • PDF
22396
Like!

horoskop-dovolenka

Leto je v plnom prúde, kam sa teda vydať na dovolenku ? Každý má rád iný typ oddychu a relaxu.

.

.

Baran

Pre Baranov a ich potrebu byť neustále v pohybe je týždeň dovolenky jednoducho málo. Najradšej by vonku, pod holým nebom strávili doslova celý rok. Potrebujú preto typ aktívnej dovolenky, ktorá im ponúkne dostatočné uspokojenie ako vo dne, tak v noci. Športové, alebo aspoň poznávacie zájazdy do mesta, ktoré ponúka bohatý nočný život, to je to pravé pre Barana. Nikto predsa nepovedal, že na dovolenke sa musí nutne odpočívať.

Býk

Býci sú pôžitkári a dovolenku si potrebujú naozaj užiť. Ostatne, veľká dovolenka je len raz v roku, takže je potrebná so všetkou svojou parádou. Týždeň v kúpeľoch s all inclusive, ideálne niekde za hranicami, obklopení malebnou prírodou alebo historickými pamiatkami, to je doslova rajská hudba pre Býkove uši.

Blíženci

Pre Blížencov bude perfektná každá dovolenka, na ktorú budú môcť objavovať dosiaľ nepoznané. Ak máte mesiac dovolenky, prejdite krížom krážom Ameriku. Aj týždeň vám ale bude stačiť na to, aby ste preskúmali nejaké európske mesto. Dostatok úchvatných historických pamiatok a pritom možnosť vykúpať sa v mori, keď zrazu prepnete do svojho lenivého módu, vám ponúkne napríklad španielska Barcelona.

Rak

Ľudia v tomto znamení potrebujú predovšetkým zrakové vnemy s nádychom romantiky, aby dovolenku považovali za tú najlepšiu, ktorú v živote zažili. Určite ich ale nedostanete na poznávacie zájazdy, pretože potrebujú svoje pokojné tempo, počas, ktorého si budú môcť všetko dostatočne prehliadnuť. Menej preľudnenou morskou destináciou určite nič nepokazíte, o niečo lepšie vám ale bude v malebnom historickom mestečku pretkanom vodnými kanálmi.

Lev

Potrebujete dovolenku, ktorá má meno a štýl a dovolí vám sa predvádzať. Vzhľadom k tomu, že Lev jednoducho miluje pobyt pri mori, vyberte si takú destináciu (a cestovnú kanceláriu), ktorá neponúka nielen pláž s dlhým radom hotelov, ale miesto, kde sa niečo deje a kde to žije vo dne i v noci. Dovolenka na francúzskej riviére by mohla splniť vaše nemalé nároky.

Panna

Cestovanie na vlastnú päsť je niečo, čo pre klasické Panny znie bezmála ako najhoršia nočná mora. Najlepším typom dovolenky sú pre nich preto dlhé poznávacie zájazdy, alebo dovolenky s delegátom, ktorého majú neustále po ruke. Ak budete mať presný plán, kedy sa čo bude diať a rady, kde sa najlepšie navečeriate, alebo zaobstaráte najkvalitnejšie suveníry, budete spokojní.

Váhy

Aj keď dokážu byť Váhy spokojné aj na klasickej dovolenke pri mori, ich inteligencia a potreba umenia ich neustále ťahá do veľkých európskych miest, kde strávia celý týždeň chodením po múzeách, galériách, či obdivovaním historických pamiatok a kultúrnych rozdielov. Potrebujú ale svoje pohodlie, preto "batôžkové" cestovanie nie je rozhodne nič pre nich. Hotel aspoň s raňajkami, ideálne v centre mesta s výhľadom, je presne to pravé orechové.

Škorpión

Škorpióni vnímajú dovolenku ako týždeň odmeny v roku, ktorú si môžu a chcú užiť bez ľudí. Ak chcete, aby doslova trpeli, vezmite ich na obľúbené chorvátske pláže, kde je hlava na hlave. Povaľovanie pri mori a občasné osvieženie vo vode Škorpiónom absolútne nevadí a nemajú problém na dovolenke relaxovať plnými dúškami, je ale potrebné voliť miesta, ktoré sa ešte príliš veľa turistov neobjavilo.

Strelec

Strelci odjakživa prahnú po objavovaní niečoho neznámeho, toho čo je ďalej, než oko dovidí. Najideálnejšie sú teda organizované dobrodružstvá, pri ktorých sa predierajú pralesom, číhajú na leva alebo šplhajú po horách. Aj lacnejší variant tohto dobrodružstva je ale uspokojujúci. Vydajte sa na dovolenku stanovať do krásnej prírody severských krajín, alebo objavte magický Island, ktorý si určite zamilujete.

Kozorožec

Na dovolenke chcete predovšetkým odpočívať, milí Kozorožci. A to nielen od ľudí, ale aj od premýšľania a organizovania, ktorého máte za celý rok dosť a dosť. Vyberte si preto takú dovolenku, ktorú za vás niekto kompletne naplánuje a vy si budete môcť robiť iba to, čo sa vám zachce. Pohodlný hotel s polpenziou a dobrou lokalitou je to pravé pre vás. Vybrať si reštauráciu, kam zájdete na obed, je to jediné rozhodovanie, na ktoré máte na dovolenke náladu.

Vodnár

Cestujte na vlastnú päsť, nech už to bude kamkoľvek. Milujete more, hory, prírodu i mestá a je vám teda v podstate jedno, na akú dovolenku sa vydáte. Hlavne že to bude niekam, kde ste ešte neboli. Pokojne môžete zostať aj na Slovensku, milí Vodnári. Je predsa veľa zákutí, ktoré ste ešte nepreskúmali. Hlavne si nič neplánujte a nenechajte nikoho, aby rozhodoval za vás. Jedine tak si totiž dovolenku skutočne užijete.

Ryby

Dovolenka, kde môžu snívať s otvorenými očami, odpočívať a hľadieť na upokojujúce scenérie, to je to pravé pre ľudí v znamení Rýb. Vzhľadom na ich fascináciu vodou je skoro nutné, aby sa aspoň raz za rok pozreli k moru a užili si jeho chladivé vlny. Aj keď si nepotrpia na luxus a okázalosť, majú títo jedinci radi pohodlie. Letecká doprava a hotel s polpenziou je preto ideálnym variantom.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina