.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Tomu neuveríte! Takto vyzerá saudskoarabské väzenie pre teroristov Všade je luxus!

  • PDF
2839
Like!

arabske-vazenie 3

Saudská Arábia je jeden z najbohatších štátov na svete, ropa tam tečie prúdom, hotely poskytujú neslýchaný servis a členovia kráľovskej rodiny Saudov si kupujú vlastné ostrovy.

.

.

Okrem toho, že je to ale štát ako z rozprávky Tisíc a jednej noci, je to tiež hlavne islamská krajina a aj tu sa nájde niekoľko čitateľov Koránu, ktorí si pasáže svätej knihy tak trochu preberajú po svojom a potom páchajú násilie v mene viery.

arabske-vazenie1

Arabi z tejto krajiny sú poväčšinou členmi neslávne preslávenej al-Kájdy, teroristickej skupiny, ktorá stojí aj za útokmi z 11. septembra. V Rijáde teraz pre týchto zločincov postavili väzenie, kde ich chcú prevychovávať, ale pozor. Váš prvý byt bol určite menší a škaredší ako jedna cela!

arabske-vazenie4

Väzenie pre teroristov je prepych sám, nájdete tu olympijský bazén, saunu, televíznu miestnosť, biliard, posilňovňu, relaxačné a masážne oddelene a dokonca aj niekoľko špeciálnych apartmánov, kde sa budú teroristi stýkať so svojou rodinou a ak za niekým príde aj manželka, budú tam mať dostatok súkromia.

arabske-vazenie

Saudovia si od projektu sľubujú úplnú prevýchovu. Zatvorení teroristi budú chodiť na špecifické semináre zamerané na správny výklad koránu a islamu vôbec ako takého, bude im tam poukázané na ich chyby vo viere, kvôli ktorým zišli z cesty a učitelia im budú vysvetľovať, prečo a v čom je džihád čiže svätá vojna proti nemoslimom zlý.

arabske-vazenie2

Kto nebude po večeroch vyrábať darčekové balíčky s trhavinou, toho dokonca pustia občas aj na jeden dva dni von, aby sa prevetral. Treba len dúfať, že počas vychádzky nepreluftuje napríklad miestne trhovisko alebo reštauráciu.

arabske-vazenie5

Jedáleň ako v hoteli. Každý záslužný čin musí byť odmenený, dobrým jedlom. Kto sa odpáli vlastnou bombou, nedostane obed.

Odporúčame: Luxusné obrie letovisko Egyptské mesto zo zlata

Dovolenkári Zabudnite na Arabské Krajiny i Emiráty

Arabia Prostitútky a Arabskí Pedofili v Bielej Sutane

Svet miliardárov v Dubaji sa potápa!

tags: arabske vazenie

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina