.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Trendová mama: Kúpte si skateboard kočík!

  • PDF
3438
Like!

skate-kocik1

Ste športový typ a obyčajné presúvanie sa na štyroch kolesách vás nebaví? Skúste skvelú novinku!

.

.

Na trhu sa objavila naozaj výnimočná vec: Kočík, vďaka ktorému sa obyčajná prechádzka zmení v zážitok! Výrobcovia nemysleli len na deti. Tentoraz vyvinuli naozaj neštandardnú variantu, ako pobaviť deti i mamičku, ktorá s ratolesťami vyrazí na prechádzku. Už ste niekedy v parku videli rodinku, ktorá by jazdila na skateboarde s bábätkom? Nie? Tak už čoskoro možno uvidíte.

Je pravda, že je trochu nepraktický. Aj napriek tomu, sa dá celkom rýchlo zložiť, takže sa cestovanie mestskou hromadnou dopravou sa nemusíte báť a je to zaujímavá nová forma kočíkov určená na jazdenie po uliciach. S takýmto kočíkom je najlepšie vyraziť niekam do parku, kde sa dobre pobavíte na upravenej asfaltke.

skate-kocik

Táto naozaj uletená novinka sa skladá z predĺženého skateboardu, teda longboardu, na ktorom je v prednej časti pripevnená časť detského kočíka. Dieťa do neho posadíte a najlepšie bude ak mu na hlavu nasadíte bezpečnostnú cyklistickú prilbu. Ak si neveríte, tak pokojne siahnite aj po chráničoch. Rozhodne neurobíte chybu.

Keď už vás jazda nebude baviť, predný diel jednoducho môžete zložiť a nechať svoje milé deti, alebo známych, aby skúsili jazdu na longboarde. Uvidíte, že si užijete veľa zábavy.

skate-kocik2

Kde ho zohnať? Momentálne je táto novinka Buggy od značky Quinny testovaná na bezpečnostné a zdravotné opatrenia. Bude stáť niečo okolo 350 euro. Bizarný produkt od Longboardstroller by mal byť čoskoro obohatený i o zadné sedadlo a prednú brzdu. Tak čo, ako sa vám páči?

Odporúčame: Univerzálny cyklokočík pre mamičky

tags: skateboard kocik

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina