.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Michael Douglas dostal rakovinu z orálneho sexu. Ako sa chrániť, aby ste nedopadli rovnako?

  • PDF
3225
Like!

oral-sex

Americký herec Michael Douglas otvorene prehovoril o tom, že príčinou rakoviny ústnej dutiny, ktorú prekonal, bol orálny sex!

.

.

Vieme, čo robiť, aby vás to tiež nepostihlo!

Najskôr je potrebné sa oboznámiť s tým, čo všetko vám pri orálnom sexe hrozí, a nie je toho málo:

kvapavka

syfilis

infekcie vírusom herpes simplex

chlamydióza

HIV

hepatitída typu A, B alebo C

genitálne bradavice

infekcia ľudským papilomavírusom

infekcie vší munky

Je toho skrátka dosť a sú tri spôsoby, ako sa chrániť, ak sa tejto obľúbenej praktiky nechcete vzdať:

oral-sex1

Navlečte klasický kondóm

Latexové kondómy sú pri sexe najspoľahlivejšie a musia sa použiť hneď zo začiatku, najlepšie už v trenkách, pretože stoporený penis môže vypúšťať tekutinu už pred ejakuláciou! A to úplne nepozorovane ...

Kúpte si orálnu rúšku

O tejto šialenej veci ste asi nikdy nepočuli, ale naozaj existuje. Ide o latexovú rúšku, ktorá sa používa pri orálnom sexe a môže mať napríklad vanilkovú príchuť. Rúško bráni jazyku v kontakte s telesnými tekutinami, ale je dosť ťažké udržať rúško na mieste. Pomôže trocha vo vode rozpustného lubrikantu na genitálne strane rúška.

Vykašlite sa na orál

Je to síce príjemné, býva to najčastejšie náplň predohry, ale ak svojho partnera naozaj dokonale nepoznáte, nemusí sa to vyplatiť. Takže ak nechcete olizovať gumu, alebo mazať genitálie rozpustným lubrikantom s antivírovými účinkami, radšej sa na orál vykašlite a choďte rovno na vec. Samozrejme s gumou, inak predchádzajúce rady zrácajú zmysel.

Choďte s novým partnerom na testy

Je to síce dosť zdĺhavá záležitosť a ak sa zamýšľate vyspať s niekým, koho ste práve zbalili na bare, sú dve ráno a vy ste celkom pod parou, tak aj problematicky riešiteľná, ale ide to. Takže sa naučte vetu: "Miláčik, zajtra si zájdeme na testy, do mesiaca budú výsledky, a potom si to rozdáme." A každému ju zopakujte. Radšej predtým, než ho začnete baliť, aby ste zbytočne nestrácali čas.

Buďte verní

.

.

Keď spíte iba s jedným človekom a on tiež len s vami, nákaza žiadnou z vyššie vymenovaných pohlavných chorôb vám nehrozí. Vyhnete sa nielen rakovine ústnej dutiny, ale aj všiam lonovým a rôznym ďalším potvorám, ktoré žijú na pohlavnom ústrojenstve všetkých tých ostatných ľudí s ktorými nikdy neprídete do styku a do žiadneho kontaktu. Stop promiskuite !

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina