.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Šikovná mama už sedem rokov denne maľuje svojim deťom obrázky na obrúsky

  • PDF
3375
Like!

malby-na-servitke

Aj vaše deti nechcú jesť zeleninu? Skúste ich k tomu inšpirovať podobným spôsobom, ako to urobila 45 ročná Nina Levy.

.

.

Svojim dvom synom, desaťročnému Archerovi a šesťročnému Anselovi, začala na obrúsky kresliť úžasné obrázky ich obľúbených filmových či herných postavičiek. Ninine maliarske zručnosti sú často podrobované náročným skúškam. Aj keď si jej deti priali nakresliť Batmana, Kocúra v čižmách či nahnevané vtáky a prasiatka zo známej hry Angry Birds, zatiaľ vždy obstála so cťou. A počas dlhých siedmich rokov nevynechala ani jedinú desiatu.

Talentovaná mama používa obyčajný značkovač a občas pridá aj nejaký ten ťah štetcom. Na jednom obrúsku vraj pracuje aj niekoľko hodín. S kreslením na obrúsky začala v roku 2006. A svete div sa, chlapci od tej doby prestali desiaty zabúdať doma, hovorí Nina. Zvyčajne mi sami povedia, čo im mám namaľovať. Často prichádzajú s pomerne špecifickými a komplikovanými požiadavkami.

Nina, ktorá je okrem iného tiež úspešnou fotografkou, už dávno prestala počítať, koľko týchto originálnych umeleckých diel vlastne vytvorila. Odhaduje však, že momentálne sa pohybuje okolo čísla 2000. Ninina neuveriteľná kolekcia vzbudila nielen závisť iných rodičov, ale aj obdiv mnohých čitateľov jej obrúskového blogu, ktorí ju označujú za najúžasnejšiu mamu na svete.

malby-na-servitke1

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina