.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Registrácie na Webových portáloch, Osobné údaje a PODVODY !

  • PDF
4196
Like!

registracie-na-internete

Moderná počítačová doba prináša veľa nebezpečných rozhodnutí.

.

.

Najmä keď si zájdete do nákupných eshopov, na každej webstránke chcú od vás " REGISTRÁCIU ! "

Radi nakupujete cez internet ? Dávajte si POZOR ! Nikomu NEVERTE !

Neprihlasujte sa do žiadnych ankiet ani súťaží, nedávajte im žiadne svoje osobné údaje! Sú to samé podvody, ako od vás získať vaše meno, celú adresu,  email ani telefón !!!

RISKUJETE KREDITKU A PENIAZE ! A viete si predstaviť čo znamená "REGISTRÁCIA" ?

Jednoducho dobrovoľne ODOVZDÁTE neznámym ľuďom všetky vaše osobné údaje, aby si neznámi ľudia nakladali s vašimi údajmi podľa ich ľubovôle.

Rôzne "FRÁZY" ako ochrana osobných údajov je len výsmechom a akože ubezpečením že "ONI" vaše údaje nezneužijú...

Ale ako v dnešnej kapitalistickej spoločnosti a konkurenčným bojom pretkaným trhom môžeme len tak uveriť takýmto hlúpostiam ?

Niektoré weby ako obchodovanie na burze, kasína a iné nebezpečné podvody, chcú od vás dokonca aj fotografie pasu ale občianskeho preukazu, zdravotnej karty alebo podobné identifikačné doklady chcú zaslať dokonca naskenované.

Veľmi nebezpečná situácia je s platobnými kartami, registrácie a vaše osobné údaje dávate na každý eshop, všade majú vaše meno, vašu adresu pobytu, váš dátum narodenia, vaše číslo účtu, vaše číslo kreditky, váš email, váš web a ďalšie vaše osobné údaje ktoré im poskytnete.

Všetky možné "Osobné údaje" sú veľmi výhodný predajný artikel.

Ďalším veľmi nebezpečným faktorom sú verejne dostupné osobné údaje a rôzne informácie o vás, napríklad cez katastrálne portály zistia čo vlastníte, či ste dlžníkom, rôzne iné súkromné veci, ktoré rozširujú štátne inštitúcie cez internet.

A následne tieto všetky vaše osobné údaje kopírujú a rozširujú iné nezávislé webové portály pod zámienkou " Z VEREJNE DOSTUPNÉHO ZDROJA ".

Hovorí nám niečo nastrčená fráza " OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV " ?

Slovenské zákony, ktoré majú chrániť osobné údaje občana a jeho anonymitu, sú skostnatené, nedostatočné a jednoducho toto ignorujú.

Veď predsa ani jeden občan si neželá aby bol verejne " OZNAČENÝ " a verejne odsúdený ako zločinecký " DLŽNÍK "!

Ani jeden občan si určite neželá aby boli jeho osobné údaje rozširované a zverejňované na internete. Verejné " KUPLIARSTVO " s osobnými údajmi kvitne.

V poslednej dobe sa čoraz viac podvodníkov zameriava na takzvané " PSYCHOLOGICKÉ " a " EMOČNÉ " získavanie nič netušiacich naivných ľudí.

Vyšpekulované podvodné skupinky si vymyslia stratégiu ako pripraviť o peniaze nič netušiaceho laika.

Vznikajú rôzne " BURZY POHĽADÁVOK " ďalej " ZÁLOŽNÉ PRÁVA ", spoplatnené internetové stránky a ich následné vymáhanie špecializovanými SBS firmami a skupinkami používajúc Gangsterské praktiky vymáhania, všade vlastnia a používajú vaše osobné údaje.

Takže áno dámi a páni POZOR na podvodníkov, ktorí číhajú na vaše peniaze !

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina