.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Televízia a Rozhlas nás systematicky VYMÝVA a viac OHLUPUJE!

  • PDF
3296
Like!

tv-radio-internet-agresivna-reklama-fuck-off

V TV vysielaní a na Internete sa v poslednom čase začali zameriavať na posedávajúcich divákov a konzumentov, rafinovane ich kŕmiť agresívnou reklamou na rôzne výrobky a služby.

.

.

Hrozí nám RAKOVINA z reklamy? Alebo nás oblbne tak, že blázince budú preplnené?

Agresivita a vnucovanie !!!

Ľudia sa síce snažia vytvoriť si voči nim imunitu, ale reklamný priemysel na to reaguje ešte väčším vnucovaním a agresivitou. Reklamy bijú do očí neprirodzene saturovanými farbami, prekrývajú požadovaný obsah hocijakými skákajúcimi hovadinami, v televízii sú hlučnejšie ako divákom vybraný vysielaný program, prerušujú programy v televíziách práve v tom najlepšom...

Napríklad pozeráte si v kľude zaujímavý film, ste zaujatý hlavne do napínavého príbehu filmu, ale zrazu na Vás vybehne nadmierne hlučná a dušu ohlupujúca debilne vyzerajúca komzumná REKLAMA!

To je zámerne, hlavne OHLUPOVAŤ divákov a obyvateľov nastrčenými reklamami, kol dokola stále tými istými OBLBOVÁKMI.

Za celovečerný film, ktorý trvá napríklad 90 minút, dajú Vám desať krát tú istú prihlúplu REKLAMU! Keďže si všetci platíme TV vysielanie a káblovku, aj tak MUSÍME nasilu pozerať nastrčené REKLAMY! No nasrať im!

Viete ako tomu jednoducho zabrániť?

Začať si vytvárať vlastnú filmotéku, občas si kúpiť nejaké DVD za pár centov, alebo si kúpiť a pozerať film cez internet. To je jediná možnosť, pekne sa usadíte a sledujete dej filmu pekne až dokonca. Nikto Vás neotravuje a NEKŔMI hlúpou oblbujúcou REKLAMOU.

A o to v živote ide, o POHODU!

Lenže NENAŽRANÝM konzumným TV spoločnostiam na Vašej POHODE domova vôbec nezáleží a dlabú na to! Hlavne im ide o ZISKY z reklamy a kŕmenie divákov hlúposťami.

Internetové "OBLBOVANIE",

V poslednej dobe sa rozmáha kŕmenie agresívnou reklamou aj na internete, hlavne v spravodajských portáloch, keď dajú "AKOŽE" zaujímavé video, tak najprv Vás musia OBLBNÚŤ video-reklamou a až potom si môžete pozrieť príspevok, ale pozor na konci videa Vás zasa čaká agresívna reklama.

Celý bulvárny internet je pretkaný reklamnými spotmi!

Chceme počúvať internetové rádio?

Za každou pesničkou dlhá reklama na rôzne hlúposti, ale hlavne dookola hrajú to isté, za celý mesiac počúvania tie isté pesničky, takže keď počúvate to rádio týždeň, ste maximálne vymletý ako vtáčia búdka.

Reklamy podporujú konzumnú nadprodukciu a čo je vlastne zmyslom reklám? Hlavne zvýšiť dopyt po určitom produkte a ojebať zákazníka, nastrčený konzum a ešte raz kapitalistický tučný KONZUM !

Hlavne mať všetkého VIAC a VIAC ! To je Hlavné heslo konzumu. Stále mať VIAC!

Prekvitá hlavne konzumný kapitalizmus, ohlupovanie občanov, bohatstvo nenažraných, burzoázia a otrokárstvo.

Môže más len tešiť, že každý zbohatlík, kapitalista, nenažranec, úlysný smrad, tiež za pár rokov vyhodí kopytá a bude sa smažiť v pekle, tak ako obyčajný žebrák.

Najdôležitejšia v živote je práca a každodenné vzdelávanie.

Každý človek by mal byť múdry, vzdelaný a pracovitý. Ale nie ZBLBNUTÝ reklamami!

Internetovú reklamu dokonale "ZABIJE" rozšírenie FlashBlock /google chrome/.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina