.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Nový biznis prenajmite si priateľov či kolegov na vašu svadbu

  • PDF
3382
Like!

svadba-priatelia1

V Japonsku si ľudia najímajú priateľov a kolegov, aby im prišli na svadbu.

.

.

Organizácia kvalitného svadobného obradu a hostiny nie je nič jednoduchého. Je nutné vybrať miesto, jedlo, oblečenie a samozrejme poslať priateľom či kolegom pozvánky. Lenže čo keď tých priateľov kvôli rýchlemu životnému štýlu zas tak veľa nie je a vy nechcete vyzerať trápne, že nikto nepríde?

Na to je tu japonská spoločnosť, ktorá sa špecializuje práve na poskytovanie fiktívnych priateľov či kolegov na zaplnenie zoznamu hostí. Jeden taký falošný priateľ stojí zhruba tisíctristo euro. Za túto čiastku, ale svadbu len navštívi a bude vytvárať akési krovie. Keď má predniesť i nejakú tú srdcervúcu reč, musíte si priplatiť ďalších sedemdesiat euro. Zaspievanie pesničky, alebo tanec potom celkovú sumu za najatie jedného hosťa zvýšia ešte o tridsaťtri euro.

svadba-priatelia

V Japonsku sa tento typ podnikania rýchlo uchytil. Ženíchovia a nevesty chcú ohromiť svojho partnera a plnia zoznamy hosťov falošnými priateľmi alebo kolegami ako na bežiacom páse. Hospodárska recesia, ktorá Japonsko postihla viac ako iné krajiny, paradoxne záujem o tieto služby zvýšila. Stále viac Japoncov je totiž zamestnaných na čiastočný úväzok alebo v prácach, kde sa s kolegami príliš nezoznámia. Na svadbu si tak známych musia najímať.

Prídeme na vašu svadbu ako priatelia miesto vašich priateľov. Spoločnosť ďalej poskytuje služby osamelým vysoko postaveným ľuďom, ktorým prenajíma partnerov na dôležité bankety či párty, ale napríklad i na návštevu pohrebu.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina