.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Ako schudnúť bez diéty?

  • PDF
16276
Like!

stihle-zeny

Ak chcete schudnúť bez diéty, musíte zmeniť svoj sedací spôsob života na aktívny životný štýl.

.

.

Bez cvičenia sa schudnúť nedá, logicky bez akcie nie je reakcia, také reklamy, kde prezentujú lieky, alebo niečo zázračné po čom sa schudne hneď, nie sú pravdivé. Sú to len predražené praktiky nejakej firmy, ktorá chce zarobiť. Lieky samotné spôsobujú priberanie.

Návod na skutočné schudnutie je:

zdravá strava + veľa tekutín + veľa pohybu + dobrý spánok = zaručené schudnutie

Žiadny alkohol, drogy, sladkosti, sladké alko nealko, polotovary, v podstate všetko čo sa tu objavilo po 89 roku. Jednoduchý kľúč, amíci su preto taký tučný, lebo to jedia celé veky, tie ich presladené alebo mastné umeliny, sa aj sem dovážajú.

Jest treba minimálne 3 krát denne do prvého pocitu sýtosti, žalúdok musí mať jedlo na spracovanie, aby sme sa netrápili hladom a mohli isť s chuťou pracovať, alebo športovať, nemyslím tažký alebo prepchatý žalúdok, telo dava signál, kedy máme dosť.

Nejesť žiadne fastfoodove hnuse, ale pekne naše slovenske jedlá, veľa zeleniny a ovocia. V podstate to čo sa jedlo bežne pred 20 timi rokmi, samozrejme treba vypustiť vyprážané a ťažké jedlá, najlepšie doma uvarené s prehľadom čo jedlo obsahuje.

Ak cvičíme tak si vytvárame svalstvo, to je dôležité, pretože nechceme mať ovisnutú kožu, ale pekne tvarovanú, najlepšie opálenú, ale s mierou. Pohyb je elixír života, ti čo sa hýbu a správne stravujú sa dožijú mnoho rokov, vid naši predkovia, ktorí veľa manuálne pracovali na poli!

ako-schudnut

Auto treba vyhodiť zo svojho života, to je zaručený prostriedok na priberanie! Inak povedané lenivosť = auto, hlavne sa používa na krátke vzdialenosti, ktoré sme mohli prejsť aj pešo!

Radšej sa prejdeme a ideme s deťmi, len tak do prírody po vlastných, ten druhy čo sa tam dovezie autom a znova si sadne niekde na kofolu, určite neschudne.

Ak prijmeme energiu, musíme ju spáliť, posedávaním sa nič nespáli.

Na pohyb je mnoho možností, práce v domácnosti, korčulovanie, kolobežkovanie, bicyklovanie, plávanie, je toho mnoho či už doma, alebo vonku, najlepšie sa športuje vo dvojici aj s deťmi.

Obyčajná rekreačná chôdza má aj terapeutický účinok, pretože sa môžete vyrozprávať, koľko len chcete. Na čerstvom vzduchu Vás napadnú aj rôzne nápady a riešenia problémov.

Von treba chodiť minimálne dvakrát denne a aktívne sa hýbať, to znamená minimálne dve hodiny. Ak chcete naozaj schudnúť tak by ste mali dodržiavať tento životný štýl stále, potom sa nestane že by ste znova pribrali, nemáte z čoho, keď sa najete len toľko koľko treba a potom energiu spálite výdatnou prechádzkou.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina