.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Volejbal v menšom, zábavnejší Spikeball

  • PDF
3840
Like!

spikeball2

Ak zoženiete troch ďalších ľudí a nájdete si pár metrov priestoru, zahráte si super zábavný Spikeball.

.

.

Leto bude zas o čosi zaujímavejšie. Spikeball sa stáva čoraz obľúbenejším pre svoju praktickosť a využiteľnosť. Zahráte si ho na okrúhlej sieti s menšou loptou a svojím štýlom hry trocha pripomína akciu ako pri hakis.

Jednoducho ho rozložíte na pláži, na poli, na parkovisku alebo jednoducho v telocvični. Na mieste nezáleží. Do chvíle, kým sieťka drží pokope, môžete veselo hrať.

Pravidlá sú jednoduché: Podávate hodením lopty o sieť. Druhý tím má potom k dispozícii tri údery, podobne ako vo volejbale, aby znova odrazili loptu od siete. Následne je opäť na rade váš tím. Netrafte sa do siete, alebo udrite do lopty viac ako trikrát a bod získava súperov tím. Kto prvý dosiahne 21 bodov, vyhráva. Inak vás v hre neobmedzujú žiadne pravidlá, do lopty môžete udierať ako silno chcete a dostať tak súperov tím čo najďalej od siete. A keďže ihrisko nemá žiadne okraje, môžete cestovať všade okolo siete tak, aby ste dosiahli čo najlepší úder. Spikeball je hra, ktorú jednoducho zbalíte a rozložíte kde sa vám zachce.

spikeball1

tags: volejbal v mensom zabavnejsi spikeball

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina