.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Univerzálny cyklokočík pre mamičky a ich detičky

  • PDF
4460
Like!

cyklokocik1

To je neuveriteľné, ako ide pokrok rýchlo dopredu. Dôraz pri tomto cyklokočíku je kladený na bezpečnosť a stabilitu.

.

.

Dieťa máte stále na očiach a zároveň si príjemne zašportujete. Keď si spomeniem na kočíky, v ktorých sa vozili deti pred dvadsiatimi rokmi a porovnám ich s dnešnými kozmickými vozidlami, to je ako by som porovnala konzský povoz s Pendolino. O vtedajších detských sedačkách na bicykel ani nehovorím.

Asi si myslíte, že zase trochu preháňam, ale pri pohľade na tento vynález, ktorý je akýmsi krížencom kolesa, alebo skôr trojkolky a detského kočíka, žasnem.

Ako vidíte na obrázkoch, tento cyklokočík je nesmierne variabilný a podľa môjho názoru oveľa bezpečnejší, než keď veziete dieťa v sedačke na bicykli alebo v závesnom vozíku. V oboch prípadoch máte dieťa za sebou, takže na ne nevidíte, čo mi pripadá dosť riskantné. Najmä z prívesných vozíkov, ktoré sú v súčasnosti veľkým hitom, mám husiu kožu. Predstava, že neviem, čo sa za mojím chrbtom robí a predstava, že dieťa sa môže dostať z pásov a vypadnúť na ceste, je pre mňa desivá. Zástankyne alebo priamo užívateľky závesných vozíkov za bicykle prepáčte, môžete mi to skúsiť v diskusii vyvracať, ale táto varianta cyklokočíku mi pripadá ako ideálne riešenie.

cyklokocik

Navyše sa tento typ detského vozidielka dá využiť viacúčelovo. Trebárs na nákupy alebo pre seniorov, ktorým by sme za normálnych okolností asi dieťa na bicykel neposadili. Zámerne neuvádzam názov kočíka, výrobca ani cenu, takže nejde o žiadny reklamný článok. Môžem vám len prezradiť, že sa dá kúpiť aj u nás.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina