.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

V New Yorku servírujú kávu smrti

  • PDF
4011
Like!

kava-smrti

Tento nápoj by nemali piť ľudia starší ako 40 rokov. Milujete kávu a dokáže vás prebrať už len jedna šálka?

.

.

Ktovie, čo by s vami urobilo špeciálne espresso servírované v newyorskom Brooklyne. Tamojšia kaviareň The Pulp & The Bean totiž začala servírovať kávu s názvom Dieth Wish. Nápoj s objemom 570 mililitrov obsahuje desať šálok espressa naraz.

37 ročný Tony Fisher, je po prvých dňoch z predaja tohto diabolského nápoja nadšený. Nikto podľa neho nemal doposiaľ odvahu niečo také pripraviť a naservírovať. Táto káva je pre ľudí, ktorí si chcú prejsť absolútnym limitom, kam môže káva a espresso konkrétne zájsť. Nápoj by som však rozhodne nepredal nikomu staršiemu ako 40 rokov. Jednoducho im hovorím, že mám pre nich rozumnejšie alternatívy, uviedol Fisher. S nápadom prišiel majiteľ kaviarne vo chvíli, keď si hovoril, že ho len dvojité espresso neuspokojuje.

Niekedy som vypil dvojité espresso a hovoril som si, že potrebujem ďalšie. A potom sa ďalšie dvojité premenilo v ďalšie dvojité. V ten moment som si povedal, že by bolo dobré urobiť si ho celý veľký hrnček. Od toho bol už len kúsok k novému nápoju našej kaviarne. Zákazníkov vždy varuje, že také množstvo kofeínu môže výrazne zrýchliť tep srdca a zvýšiť krvný tlak.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina