.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Romantické spanie pod vodou na Maledivách

  • PDF
4058
Like!

maledivy-podmorsky-hotel

Prvá podmorská reštaurácia v prostredí exotického ostrova už ponúka aj jedinečný zážitok nocovania v netradičnom prostredí.

.

.

Túto prvú podmorskú reštauráciu na svete otvorili pred piatimi rokmi a pri príležitosti osláv spustenia tohto lukratívneho rezortu do prevádzky sa rozhodli organizátori priniesť návštevníkom možnosť sa pod vodou nielen najesť, ale dokonca i vyspať. Reštaurácia s dvanástimi sedadlami sa dá ľahko premeniť na súkromnú spálňu pre dvoch, v ktorej pri nocľahu na návštevníkov samozrejme čaká i večera s kvalitným šampanským a ako inak i raňajky do postele.

Tento čarovný mini komplex sa nachádza päť metrov pod hladinou Indického oceánu. K dispozícii je obrovská podmorská scenéria oddelená plexisklom, do priestoru sa vchádza točitým schodiskom. V podmorskej reštaurácii na návštevníkov čaká originálna miestna kuchyňa a je už zvykom, že počas dňa je v priestoroch skrz vodu taký jas, že zamestnanci i návštevníci musia mať nasadené slnečné okuliare - personál má vždy nejaké náhradné poruke. Záleží už len na bohatých klientoch, či uprednostnia raňajky pri klasickom východe slnka, alebo pri pohľade na húfy rýb.

maledivy-podmorsky-hote1

tags: romanticke spanie pod vodou na maledivach

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina