.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Sexi panička, ako so psíkom zhodiť 3 kilá do 2 týždňov?

  • PDF
3927
Like!

zena-so-psom

Ak tiež patríte medzi milovníkov psov a nejakého toho štvornohého maznáčika vlastníte, poradíme vám, ako spaľovať ešte viac kalórií a schudnúť aj 3 kilá za 14 dní!

.

.

Nie je tajomstvom, že majitelia psov mávajú spravidla lepšie kondičku ako tí, ktorí si psíka, kvôli časovej vyťaženosti nemôžu dovoliť. Štvornohý maznáčik vám pomôže vylepšiť a spevniť postavu. Len je potrebné vedieť ako na to! S príchodom jarného počasia, môžete začať predlžovať prechádzky a s dodržaním nasledujúceho plánu, si vyformujete výstavnú postavu do plaviek.

Dva týždne dodržte nasledujúce plán. Každý deň vypite nalačno pol litra teplej vody s citrónovou šťavou. Cez deň podporte chudnutie zeleným čajom a vypite liter a pol neperlivej čistej vody. V jedálničku sa snažte vylúčiť vyprážané jedlá, treba obmedziť cukry a sladené nápoje. Jedzte len do pocitu sýtosti. Pripravte si napríklad Fitness šalát.

Rannú prechádzku so psíkom, využite k naštartovaniu metabolizmu. Svižné tempo držte minimálne polhodiny. Uprostred venčenia psíka si dajte pauzu a cvičte, pretiahnite si chrbát. Do tempa sa opäť dostanete po desiatich drepoch s výskokom. Celkovo si tak môžete hneď odpísať 150 kcal.

zena-beha-so-psikom

Popoludňajší venčenie spojte s joggingom, vďaka ktorému zvýšite tepovú frekvenciu i spaľovanie. Za 30 minút indiánskeho behu strieda sa chôdza s joggingom spálite až 230 kalórií. Raz za tri dni sa pokúste psíkovi aj sebe dopriať vonku aj celú hodinku, nezabudnite so sebou vziať loptičku a švihadlo, aby bola vaša športová aktivita čo najpestrejšia.

Švihadlo je skvelým pomocníkom pre naštartovanie spaľovania. Zároveň s ním neposilňujete len končatiny, ale aj modelky tento nenáročný nástroj používajú, pri boji s neforemným bruškom. Tak sa k nim pridajte.

zena-na-plazi-so-psom

Večerná prechádzka môže byť v kľudnejšom relaxačnom tempe, mala by trvať aspoň dvadsať minút a namiesto tempa sa tentoraz sústreďte na správne dýchanie a správne držanie tela. Rovný chrbát, zatiahnuté brucho a zadoček. Po prechádzke už nič nejedzte a choďte si do hodiny ľahnúť. Aj týmto šetríte kalórie. Za deň ich vďaka psíkovi odpíšete až 600 kcal , čo je viac ako hodina náročného aerobiku. Navyše pohyb na čerstvom vzduchu s vašim miláčikom vás upokojí aj po psychickej stránke.

Ak chcete naozaj tie najlepšie výsledky, neleňošte ani cez víkend. K obvyklým aktivitám pridajte kolieskové korčule, bicykel, alebo napríklad kolobežku. Aktívny životný štýl sa odrazí na postave, aj na zdraví, nebudete mať problémy s váhou a získate množstvo zážitkov.

O tom ako schudnúť a mať štíhle telo si môžete prečítať aj tu.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina