.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Tip na film Výmena

  • PDF
6282
Like!

film-vymena1

Príbeh ženy, ktorej osud pripraví mnoho nesmierne ťažkých životných skúšok, je podľa skutočnej udalosti. Los Angeles, marec 1928.

.

.

Je svieže sobotné ráno a v útulnom domčeku na predmestí sa slobodná matka Christina Collins Angelina Jolie. Pred odchodom do práce lúči so svojím 9 ročným synom Walterom. Netuší, že ho možno vidí naposledy. Po návrate z práce, čelí asi najväčšej nočnej more každého rodiča, zmiznutie dieťaťa. Napriek, usilovnému pátraniu štátnych orgánov sa nepodarí nájsť jedinú stopu na strateného chlapca.

Ubehne pár mesiacov a zrazu ako blesk z čistého neba, jej oznámia šťastnú novinu. Walter sa našiel a losangelská polícia, ktorá si potrebuje napraviť zlú povesť, zavinenou mnohými škandálmi, ho s veľkou pompou pred zrakmi novinárov predajú štastnej matke. Moment nadšenia, vystrieda vlna zúfalstva. Nájdený chlapec nie je Walter! Polícia, ktorá nechce prísť o úspešný prípad, trvá na tom, že chlapec je pohrešovaný Walter Colins a jej protesty vysvetľuje neskutočnou psychickou záťažou. Odmieta aj evidentné dôkazy, ktoré svedčia v prospech jej teórie.

Zúfalý ľudia robia zúfalé veci a Christine sa pustí do boja za svoju pravdu tak odhodlane, až sa stane pre políciu nepohodlnou. Zatiaľ čo ona chce len nájsť svojho pravého syna, tí, ktorí by jej mali pomáhať a chrániť ju, robia všetko preto, aby ju umlčali. Neuveriteľný príbeh bojovníčky Christine Collins vyšiel napovrch vďaka scenáristovi Michaelovi Straczynskimu, ktorý tento príbeh objavil v archíve radnice. Chystali sa zničiť nejaké staré záznamy a ponúkli mi, či sa v nich nechcem pohrabať, než skončí v peci. Keď som narazil na záznam o jej prípade, neveril som, že sa to skutočne stalo. Tá žena vytrvalo kládla otázku - Kde je môj syn?

Dráma Historický film 2008 Réžia hudba: Clint Eastwood

Hrajú: Angelina Jolie, John Malkovich, Colm Feore, Devon Gearhart, Amy Ryan, Gattlin Griffith, Jeffrey Donovan ...

Zdroj: csfd.cz

oficiálný text distribútora

.

.

ODPORÚČAME:

Tip na film Da Vinciho kód Thriller 2006

Tip na film NEXT Sci-fi Thriller, Novodobý mesiáš

Tip na film Dom u Vychádzajúceho Slnka

tags: tip na film vymena Angelina Jolie

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina