.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Toto musíte vidieť, tieto najbizarnejšie vynálezy a úsmevné nápady minulého storočia

  • PDF
6145
Like!

na psika

Teraz si aj miláčikovia zvierat prídu na svoje :) Toto podivné zariadenie je pravdepodobne na pomoc, keď sa váš miláčik nemôže vykakať, (r.1940).

.

.

Maska,ktorá skrýva emócie hráča pokru, je úplne nemožné čítať expresiu ľudskej tváre a môže veselo podvádzať.

veu-23a

Viete ako sa správne opičiť po celebrite? Zohnať si zariadenie pre vytváranie sexy jamky na tvári. Prístroj je navrhnutý tak, aby vytváral jamky v štýle Marlene Dietrich (r.1936).

veu-21a

Klietka pre detičky v meste aby lepšie poslúchali. Túto podivnú klietku na deti používali už v roku 1937, aby boli detičky vonku pekne na čerstvom vzduchu.

veu-20a

.

.

Podivný telefónny robot Že vraj bol umiestnený vedľa telefónu, zdvihol telefón, hovoril správy volajúceho. Kreatúra na strašenie okolo-idúcich :)

veu-19a

Lietajúci bycikel - Personal Flying Bike Trendová somarina že až sa rozum zastavuje okolo roku 1900 niektoré aj naozaj lietali :)

veu-18a

veu-17a

veu-24a

Osobné single ponorky na pozorovanie podmorského sveta.

veu-16a

Zvukový radar Japonský vynález, zvuková obrana pomocou trúby - slúžila na detekciu nepriateľských lietadiel, až do vynálezu radaru.

veu-15a

Obojživelné motocyklové motory aj na pohon člna.

veu-14a

Pink Buick "Flamingo" Zaujímavý veterán Buick Electra 225, špeciálna farebná ružová s otočnou prednou sedačkou o 180 stupňov.

veu-13a

Nepriestrelná vesta Jedna z prvých nepriestrelných viest (rok1917), dnes by bolo z neho rešeto v takejto veste.

veu-12a

Prvé verzie motocykla s postranným vozíkom museli byť fakt nepohodlné, rukami mohol vyrovnávať terén :)

veu-11a

Trendový módny doplnok, držiak na cigarety pre veľmi ťažkých notorických fajčiarov (rok1955).

veu-10a

Obojživelný bicykel, môžete jazdiť aj na súši i na vode, maximálne zaťaženie na vode 120 kg, (Francúzsko, v roku 1932).

veu-9a

Rodinný pojazdný šijací stroj, výborný nápad, ako si za jazdy poprišívať prsty. (USA v roku 1939)

veu-8a

Maska pre prekonanie následkov búrlivej noci. Bizardná ľadová maska "Factor Psy", ktorá ma za úlohu zmraziť make-up, a pritom sa používa aj ako liek na ťažkú opicu :)

veu-7a

Prenosná sauna Najviac prekvapujúce je, že tieto kompaktné prenosné sauny, vytvorené už v roku 1962, sú stále k dispozícii na nákup, ale v modernejšom prevedení.

veu-6a

Takzvaný "Izolátor" . Pomáhal spisovateľom a novinárom ignorovať okolitý hluk a lepšie sa sústrediť na túto "namáhavú" prácu :) Dnes by takéto zariadenia mali povinne aplikovať a izolovať všetkých moderných mediálnych trubirohov :)

veu-5a

Tak toto je fakt "hustá" maska, the toilet mask, že vraj zbavuje ženskú pleť púčikov, vrások a prípadných nedostatkov. Ale po jej nasadení sa už nemusíte obávať o svoj zovňajšok, budete vyzerať stále dobre a ani jeden chlap si vás nevšimne a keď vás zbadá hneď zbledne, že aká krásavica ide :)

veu-4a

A z touto "zombie" maskou keď sa vynoríte z vody na rušnej pláži, okamžite sa počúrajú všetky deti čo vás uvidia v okolí 100 metrov a mužom zasa z vás prejde chuť na sex aj na týždeň :)

veu-3a

Takzvaný "tvárový štít" na dotieravcov. V prípade že by vás chceli na ulici obťažovať, alebo bozkávať cudzí muži, bezpečne vás tento štít ochráni od okoloidúcich playbojov :)

veu-2a

Toto je ževraj zariadenie na presné nanášanie make-upu, alebo ako si dať odborne vypichnúť oči? Ktovie :)

veu-1a

Trendový rodinný držiak na deti a na spoločné rodinné prechádzky (rok 1937), Baby Dangler :)

veu-3aa

Elektrický masér vašich myšlienok. Ak sa vám zdá, že to máte často v hlave všetko pomotané, práve toto je ten najlepší pomocník na poriadok :)

veu-2aa

A posledný je retro automobil s lopatou, takzvaný "People Scooper". Automobil s lopatou slúžil na náhodné kolízie, teda "naberanie" chodcov, tak aby nezavadzali na ceste a aby sa znížil prípadný počet nehôd (rok 1924).

veu-1aa

Zdroj: foto-twizzru, text- veu, internet

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina