.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Krásne vinše k veľkonočným sviatkom

  • PDF
11597
Like!

Velkonocne Vinse

Dobrej šunky, mnoho vajec, k tomu ešte chleba krajec. Do pohára vínečka, k tomu veľa zdravíčka.

.

.

Jar už klope na vrátka, krásnu Veľkú noc prinášajú kuriatka! Príjemné sviatky a veselú šibačku prajú... K novej jari veľa sily, by ste v zdraví dlho žili. Na Veľkú noc veľa vody, spokojnosti a pohody celej rodine želá...

Keď malé vtáčiky vyletia z hniezd ako každú jar, slniečko a teplé dni nám prinesú ako krásny dar. Príjemné prežitie Veľkej noci prajú Keďže je to v mojej moci, tak ti prajem k Veľkej noci lásku, šťastie, zdravíčko, šunku, vínko, vajíčko. Veselé prežitie veľkonočných sviatkov praje...

Korbáč, vodu, kraslíc moc, nech prinesie Veľká noc. Zdravie, šťastie, úsmev v tvári, želáme Vám k sviatku jari. Krásne a radostné dni cez veľkonočné sviatky a veľa životnej pohody v ďalších dňoch zo srdca želá... Láska Zeleného štvrtku, viera Veľkého piatku, nádej Bielej soboty a víťazstvo Veľkonočnej nedele, nech Vás posilní a naplní pokojom a dôverou. Maľované vajíčko, pekný božtek na líčko, k tomu zdravia moc a moc a veselú Veľkú noc.

Malé žlté kuriatka slávia sviatok jari, veľkonočným šibačom nech sa u Vás darí. Maličké kačiatko je tu len nakrátko, za božtek na líčko znesie Vám vajíčko. Prajem veselú Veľkú noc. velkonocny-koledniciMalý zajko v tráve čupí, sleduje jak jar sa budí, všetko živé raduje sa, na Veľkú noc hotuje sa.

Privítajme sviatky jari, nech sa všetkým dobre darí. Milostiplné a požehnané Veľkonočné sviatky, hojnosť zdravia, šťastia a lásky Vám praje... Na stole bahniatka a veľké dobroty, príde i láska, vykroč jej oproti!

Nepokaz nikomu tieto dni sviatočné, veď patria každému sú predsa veľkonočné. Na Veľkú noc v tomto vinši, nemôže byť pozdrav inší: dobrú šibačku a kúpačku aj s výslužkou vo vačku Vám želajú... Pekné sviatky, šťastnú zhodu, ženám čerstvú, sviežu vodu!

.

.

Mužom tiež nech sladko je, nech si prídu na svoje... Prijmi môj pozdrav krátky na veľkonočné sviatky. V zdraví ich v dobrom preži, buď veselý, šťastný, svieži! Prijmite pozdrav milý, na sviatky Veľkej noci, pán daj vám zdravia, sily, buď vám vždy na pomoci.

Príjemné prežitie veľkonočných sviatkov v kruhu najbližších za srdca praje... Príjemné prežitie veľkonočných sviatkov, hojnosť požehnania od vzkrieseného Pána celej rodine praje... Príjemnú veľkonočnú pohodu v kruhu rodiny a blízkych zo srdca praje ...

ODPORÚČAME:

Prichádza Veľká Noc namalujte si vajíčka

Objavte rozprávkové chalúpky

Krásne maľby detí na plátne vyzerajú ako živé

Nápad ako zbohatnúť? Umelec Inšpirovaný Salvadorom Dalím

tags: krasne vinse k velkonocnym sviatkom

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina