.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Test osobnosti: Ktorý z týchto koní sa vám najviac páči ?

  • PDF
8688
Like!

test-osobnosti-kone

Kone sú pre človeka, už od pradávna symbolom voľnosti, krásy, nespútanosti a sily.

.

.

Vyberte si toho svojho resp. obrázok, ktorý sa vám najviac páči a spoznajte čo v živote hľadáte.

 

1. Dôležitá je pre vás elegancia, ste zdvorilí, dbáte na etiketu a v spoločnosti ste rešpektovaný. Ale pozor, nebuďte príliš upätý, popustite niekedy opraty svojich emócií a doprajte si slobodný cval a vietor v hrive.

 

2. Niekedy sa bojíte, že ľudia okolo vás hľadajú len veci, ktoré sú pekné na pohľad a vás vôbec neocenia, ale dôležité sú aj názory, povaha, skutky. Neuzatvárajte sa zbytočne pred okolím zo strachu, že vás budú kritizovať a ani vy sami ich nesúďte prísne. Zdanie niekedy klame a pod nablýskaným povrchom sa môže schovávať zhnité vnútro. Keď si uvedomíte svoju cenu, bude pre vás jednoduchšie oceniť aj ľudí vo vašom okolí.

 

3. Krásny kôň vzpínajúci sa v malebnej krajine symbolizuje túžbu po pokoji a pohodlí. Uvedomujete si však tiež prekážky a viete, že nie je ľahké dosiahnuť cieľ. Problémy sa môžu zdať neprekonateľné, ale ste ochotní tvrdo bojovať a premeniť fantáziu v realitu.

 

4. Máte chuť cítiť vietor vo vlasoch a bytostne potrebujete slobodu, kvôli tomu aj občas narazíte, či už sa jedná o prácu, vzťahy, či financie. Povinnostiam nemožno úplne utiecť, ale doprajte si pravidelne krátke voľno, potom vám každodenný život bude pripadať znesiteľnejší a lepšie sa vysporiadate s jeho nástrahami. Útek pred problémami ich len zhorší.

 

5. Máte silné opatrovateľské sklony, vaša empatia budí dôveru ostatných, vyhľadávate tých, ktorí potrebujú pomoc, a ste ochotní obetovať svoje pohodlie. Zároveň však tiež vy potrebujete pochopenie a náruč. Nezabúdajte na to, že ten, kto chce rozdávať, musí mať z čoho.

 

6. Túžite po pokoji a odpočinku. Prešli ste obdobím plným stresu a tvrdej práce a vaša psychika hľadá cestu von. Vždy však znovu naberiete sily a dokončíte svoju úlohu. Dovoľte si na chvíľu zvoľniť a hľadajte pokoj tam, kde ho môžete nájsť.

 

7. Zatvorená stajňa ukazuje, že v poslednej dobe sa okolo vás dejú veci, ktoré len ťažko zvládate, možno máte problémové dieťa, zlého šéfa alebo dlhy. Problémy však nemožno zavrieť, nemožno sa pred nimi ani schovať, len ich vyriešiť a až potom môžete ísť ďalej. Ak máte problémy s osobou, ktorá nechce spolupracovať, nenúťte ju, to k ničomu nevedie, hľadajte iné riešenie, prípadne sa od nej izolujte.

 

8. Ste prirodzene zvedaví, myslíte pozitívne a máte radi humor. Vždy si nájdete dôvod k úsmevu a ľudia vás preto majú radi. Niekedy však svoj optimizmus kroťte, pretože nie vždy sú veci len a len pozitívne. Navyše vaše okolie neberie veci na ľahkú váhu tak ako vy.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina