.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Ako zistiť kód Windows, sériové číslo na Windows alebo oficiálny klúč ?

  • PDF
2034
Like!

ako-zistit-kod-windows

Výrobcovia komerčného softvéru používajú rôzne formy ochrany aby sa zabránilo neoprávnenému kopírovaniu a inštaláciam. Všetci užívateľia, musia zadať sériové číslo ak chcú používať oficiálny windows.

.

.

Tento reťazec rôznych písmen alebo číslic sa zdá byť náhodný na prvý pohľad, ale je to vlastne jedinečný identifikátor, ktorý softvér dekóduje a overí či je to kópia, alebo legálny windows.

Ak si kúpite nový počítač, alebo notebook býva na ňom nálepka s takýmto číslom. Ak ste z nejakého dôvodu stratili tento kód, nemáte ho fyzicky, neznamená, že sa už nedá používať. Tento kód treba zadať aj pri preinštalovaní windowsu. Prípadne vám mohol počítač prísť už s predinštalovaným systémom Microsoft Windows. Ak ho máte už nainštalovaný vidíte len product id nie to pravé sériové číslo.

Ako teda zistiť toto sériové číslo ?

Sú jednoduché spôsoby, ako nájsť svoj kód Product Key pre Windows a Microsoft Office. Ak nemôžete nájsť svoj kľúč, ale softvér je nainštalovaný, môžete použiť program, s názvom Magical Jelly Bean Key Finder.

Z týmto jednoduchým nástrojom môžete rýchlo nájsť kľúč Windows Stiahnite si Magical Jelly Bean a spustite proces inštalácie na vašom počítači. Program prehľadá vaše zariadenie a nájde kľúče produktov podporovaných programov, vrátane rôznych verzií Windows a Microsoft Office. Keď je skenovanie dokončené, nástroj zobrazí okno s položkami v tabuľke. Kľúč bude uvedený pod "CD Key" na pravej strane okna. Záznamenajte si všetky tieto informácie, ktoré vám vypísal, kľúč inak nebude fungovať.

.

.

ODPORÚČAME:

Far Cry 4 Ako hrať najnovšie hry na slabšom notebooku bez sekania

Návod ako zrýchliť Telefón, zrýchliť Tablet, Tabletofón a Smartphone Android

Vyčistite si svoj počítač od zbytočností: Ako vyčistiť pc?

Zábavné výmeny oblečenia a rúcanie stereotypov

Pretekárska formula s laserovým pohonom Chaparral 2X VGT

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina