.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Dojčenie na verejnosti, ktoré slávne mamy sa neboja ukázať prsia ?

  • PDF
2706
Like!

dojcenie-na-verejnosti

Ide stále o veľmi kontroverznú vec. Niektorí tvrdia, že dojčenie na verejnosť nepatrí, zatiaľ čo iní si stoja za názorom, že je to prirodzená vec, za ktorú sa nie je nutné hanbiť a skrývať ju.

.

.

Kojeniu na verejnosti sa neboja ani niektoré celebrity.

1. Gisele Bundchen

Jedna z najvyhľadávanejších supermodeliek sveta, Gisele Bundchen, sa svojho materstva zhostila skutočne elegantne. Táto fotografia sa objavila na twitteri slávnej modelky s popisom: Čo by som si počala po pätnástich hodinách letu a troch hodinách spánku bez týchto módnych kúzelníkov?

 

2. Kourtney Kardashian

Televízna hviezda, Kourthey Kardashian, s dojčením na verejnosti problém rozhodne nemá. Takto kŕmila svojou dcérku Penelope na dovolenke v Miami, kde bola so svojím snúbencom a deťmi.

 

3.Pink

Speváčka Pink kojila počas fotenia bookletu k novému albumu, keď ju jej kolegyna "pristihla pri čine". Pink však nevidí dôvod, prečo sa za niečo tak živočíšneho hanbiť, preto si tuto fotku ihneď dala na účet na twitteri s popisom "Pauza na obed počas fotenia ".

 

4. Gwen Stefani

Speváčka Gwen Stefani trávila tento rok dovolenku v Taliansku na malebnom ostrove Sardínia. Ani ona nevidí v dojčení na verejnosti žiadny problém. Dokonca ju pri tom stráži aj sbs!

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina