.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Sedem cvikov, ktoré vám vytvarujú postavu

  • PDF
3542
Like!

cyklistika

Hľadáte spôsob, ako zatraktívniť svoju postavu na nepoznanie? Existuje niekoľko cvikov, ktoré vám toto očakávanie splní.

.

.

Navyše sú pomerne jednoduché a efektívne. Avšak len cvičením k dokonalej postave neprídete. Musíte k tomu pridať ešte dostatok spánku a zdravú stravu.

Skákanie cez švihadlo

Jedným z najlacnejších a najjednoduchších cvikov je skákanie cez švihadlo. Vziať si ho môžete so sebou kamkoľvek, skákať môžete takmer kdekoľvek (pokiaľ to nie je v paneláku) a navyše v priebehu pár minút spálite naozaj veľa kalórií. A v neposlednom rade je to sranda a môžete takto cvičiť aj s deťmi!

 

Drepy

Drepy pomôžu vytvarovať vašu postavu. Ak chcete mať krásne tvarovaný zadoček a stehná bez celulitídy, potom pri cvičení nesmiete rozhodne zabúdať na drepy. Navyše si pri tom skvele pretiahnete celé telo a spálite kalórie. Ak ale chcete zvýšiť tepovú frekvenciu, skúste drepy s výskokom, prípadne zostaňte v podrepe a do rúk si dajte činky.

 

Kliky

Tomuto cvičeniu sa nanešťastie mnoho ľudí vyhýba, pretože ho považujú za náročné. Avšak pokiaľ sa človek vydrží začiatky, kedy to naozaj môže byť trochu zložitejšie, odmenou mu budú krásne krivky, ktoré vzpieranie na rukách dokáže vykúzliť.

 

Výpady

Ak túžite mať pekné nohy, potom sú pre vás ideálne výpady. Tým, že každú nohu cvičíte zvlášť, dodáte im extra starostlivosť a to sa čoskoro prejaví aj na ich vzhľade. Ak chcete pridať aj trochu kardio cvičenia, skúste výpady s výskokmi. Odporúča sa ich robiť vždy v troch sadách po desiatich.

 

Plávanie

Skvelá správa pre všetkých milovníkov plávania a vody vôbec. Tento šport patrí k jedným z tých najlepších, pri ktorom si môžete vytvarovať postavu. Pri plávaní totiž zapájate rozdielne svaly a navyše je ich aktívnych skutočne veľa.

 

Behanie

Nezahadzujte behanie len preto, že prvých pár dní vám to veľmi nešlo a akurát ste z toho boli unavení. Pokrok príde čoskoro. Navyše je to veľmi zdravý pohyb, pri ktorom spálite neuveriteľné množstvo kalórií, redukujete sklony k depresii a navyše načerpáte neuveriteľné množstvo energie, najmä ak sa idete prebehnúť ráno.

 

Cyklistika

Jazdou na bicykli skvele potrénujete a vytvarujete svoje nohy. Navyše je to výborné kardio cvičenie. Nie je to monotónne, zakaždým sa môžete vo výkonoch hecovať a čo viac, môžete si na celý deň vyraziť s kamarátkami na výlet. Nielen, že strávite deň v milej spoločnosti, ale ešte k tomu spálite dostatok kalórií.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina