.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Čo o Vás prezradí obľúbená farba?

  • PDF
8072
Like!

balony

Ani neviete prečo, ale jednoducho máte radi modrú, červenú, alebo ružovú? Naopak z duše neznášate zelenú, žltú a čiernu? Každá z farieb má svoju vibráciu, na ktorú reagujete. Čo o vás napovie práve tá obľúbená ?

.

.

Ružová

V ezoterike je to farba, ktora prebúdza súcit, lásku a pocity. Na druhú stranu ale symbolizuje nezrelosť a naivitu. Každopádne ak zbožňujete ružovú, ste plná emócií, citlivá, vrelá, priateľská. Máte otvorené srdce a túžite po romantických gestách.

Šedá

Typická farba tieňov vzniknutá zo svetiel a temnoty. Priťahuje opatrných neistých ľudí s nedostatkom sebavedomia, ktorí o sa boja prejaviť a majú strach zo života. V šedej sa snažia uniknúť realite.

Zelená

Je farbou prírody, rovnováhy, pokoja a nádeje. Žiadna iná farba nevie tak upokojiť ako práve zelená. Je ideálna ak potrebujete načerpať novú silu a zregenerovať organizmus. Zelení ľudia sú srdeční, priateľskí, plní energie, nemajú problém pomáhať, rozdávať lásku a motivovať ostatných.

Žltá

Farba slnka povzbudzuje, zlepšuje náladu a je symbolom múdrosti a inteligencie. Podporuje myslenie,povzbudzuje nervy a oživuje pamäť. Žltú milujú chytrý a zábavný ľudia, ktorý sa neboja ukázať, akýnaozaj sú.

Tyrkysová

Spája v sebe modrú a zelenú, takže takmer zázračne očisťuje zároveň posilňuje telo i dušu. Nosia ju ľudia so zdravým sebavedomím, plný fantázie, chuťou do života a túžby spoznať v živote úplne všetko, čo je dôležité.

Biela

Je symbolom čistoty, jasnosti a nevinnosti, ale aj perfekcionizmu. Vie ochladiť v horúcich dňoch, zväčšuje priestor a pomáha premýšľať. Túto farbu vyhľadávajú tí, ktorí chcú mať život dokonalý a harmonický.

Čierna

Neviete si predstaviť, že by ste vyrazili von bez čierneho oblečenia? Potom ste citlivá duša, ktorú láka tajomno, mystika, ale možno vás tiež trápi smútok, bojíte sa ľudí a snažíte sa pred nimi schovať. Čierna farba Vám pomôže zostať sama sebou.

Červená

Ohnivá farba dodáva odvahu, zvyšuje sex appeal a ženy ju nosia, keď chcú podvedome privábiť muza. Červená nás oživuje, dodáva odvahu, symbolizuje životnú silu a energiu. Je táto farba váš favorit? Potom ste zrejme srdečná, úprimná, ale tiež tvrdohlavá a trošku agresívna.

Fialová

Táto mystická farba je symbolom spirituality, duchovna, ale aj srdečnosti. Ludia, ktorí ju majú radi, sú vyrovnaní, oduševnení, pokojní a majú pevné priority.

Hnedá farba

Farbu hliny zbožňujú trpezliví a spoľahliví ľudia, ktorým nechýba pokora, vedia hospodáriť s peniazmi a hlavne stoja pevne nohami na zemi.

Modrá

Farba neba a mora vie upokojiť, uvoľniť od stresu a napätia. Pomáha otvoriť myseľ a naladiť sa na vlastnú intuíciu. Milovníci modrej sú pokojní, verní, prispôsobiví a veľmi intuitívni ľudia.

Oranžová

Je symbolom optimizmu, mladosti a radosti zo života. Pomáha proti depresiám, rozladenosti aj pesimizmu, pretože vie prebudiť stratenú vieru v život, prebúdza zvedavosť a chuť experimentovať. Milujú ju extroverti, ktorým je najlepšie, ak sú stredobodom pozornosti.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina