.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Výborné aplikácie do mobilu pre ženy

  • PDF
4172
Like!

chytre-aplikacie-pre-zeny

Sú ľudia, ktorý sa ráno sa prebudia presne v sedem hodín aj bez budíka.

.

.

Existuje však aj druhá skupina ľudí, ktorí majú deravú hlavu. Ak patríš medzi nich, určite oceníš nasledujúce tipy na aplikácie, ktoré ti uľahčia život a budú podstatné termíny, časy a udalosti strážiť miesto teba. Prídu tí však vhod aj v prípade, že chrlíš jeden dobrý nápad za druhým a strácaš v nich prehľad.

Organizérov a všelijakých pomocných aplikácií je v predaji celý rad. Ich kvalita je však značne rozdielna. Kým niektoré sú skvele synchronizované, iné neposkytujú všetko, čo by mohli.

 

Aplikácia Evernote

Ak si rada robíš poznámky, pripájaš k nim obrázky, nákresy a zaznamenáváš zaujímavé prednášky na diktafón, je toto aplikácia priamo pre teba. Umožní ti mať všetky podklady pohromade, vyexportovať ich na Cloud, prípadne tieto poznámky môžeš rovno odoslať emailom, ak potrebuješ napríklad spätnú väzbu k projektu, na ktorom pracuješ. Pre záujemcov je možné doplniť aj rozšírenie, ktoré na tablete do softvéru doplní funkciu kreslenie. Potom si môžeš zaznamenávať aj nákresy či plániky. Sympatická je aj možnosť, nainštalovať si Evernote do mobilu, tabletu aj počítača a cez sieť synchronizovať všetky uložené materiály. Samozrejmosťou je napríklad zobrazenie dôležitých poznámok na ploche, ako si možno zvyknutá z podobných programov. Čo ťa určite poteší, je fakt, že táto užitočná vecička je voľne dostupná v Google play a Appstore.

 

Aplikácia Moja pilulka

Patríš medzi tých, ktorým robí problém udržať v hlave rutinné záležitosti, ako je správne užívanie antikoncepčných piluliek? Tento veľmi jednoduchý widget pre mobilné telefóny s Androidom na ne bude myslieť za teba. Nastavíš si počet piluliek podľa toho, aký typ používaš a čas, kedy si máš tabletu vziať. Potom už len každý deň začuješ pípanie v tú pravú chvíľu. Medzi výhody patrí fakt, že je možné nastaviť aj rozlišovanie placebo piluliek od tých bežných. Táto aplikácia je opäť k dostaniu v Google play úplne bezplatne.

 

Aplikácia Cute Calendar Free

Je to elektronický zápisníček. Poskytne ti všetky dôležité funkcie, ako kalendár, ukladanie udalostí, vytváranie zoznamu povinností a podobne. Súčasne však ponúka aj niečo navyše. Je to roztomilý dizajn, možnosť pridávať k poznámkam samolepky, editovať celý vzhľad diára a mnoho ďalšieho. Nestojí nič a ak po ňom zatúžiš, obráť sa opäť na Google play.

Za pozornosť určite stojí aj elektronický menštruačný kalendár, plánovač jedálnička či nákupné zoznamy do mobilu.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina