.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Zoznámte sa s charizmatickým Marianom

  • PDF
4809
Like!

model-mariano

Zaujíma vás, kto je súčasným mužským ideálom krásy?

.

.

Potom sa zoznámte s modelom Marianom, ktorý pochádza priamo z mesta módy, Milána. Charizmatický Mariano sa živí modelingom už niekoľko rokov. Zhruba pred dvoma rokmi sa však rozhodol, že nechce byť len "ramienkom na šaty", ale chce svetu ukázať svoj cit pre módu a vycibrený vkus. Nevšedné outfity, ktoré pravidelne pridával na svoj blog a profily na sociálnych sieťach, prilákalo milióny fanúšikov. Z priemerného talianskeho modela sa tak v priebehu pár mesiacov stala módna ikona.

Kto je Mariano?

 

Tento milánsky žrebec, ako som už spomínala, prevádzkuje mega úspešný módny blog, kde inšpiruje svojich fanúšikov prostredníctvom nádherných fotografií outfitov a krátkych módnych videí. V tých zase radí, čo si obliecť ku konkrétnej príležitosti.

 

Marianová popularita deň odo dňa rastie a jeho príspevky čítajú nielen Európania, ale aj Američania. Niet divu, že jeho módny blog navštívi denne približne sto tisíc fanúšikov. Nesmieme zabudnúť ani na jeho obrovský úspech na Instagrame, kde má cez dva milióny nasledovateľov.

 

Jeho módny štýl sa dá len veľmi ťažko opísať. Dokáže kombinovať všetky módne prvky, ktoré súčasná konzumná spoločnosť vyžaduje a vyzerá v nich božsky. Základom jeho šatníku sú kvalitné pánske saká, od ktorých väčšinou odvíja zvyšok svojho outfitu.

Foto: marianodivaio

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina