.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Far Cry 4 Ako hrať najnovšie hry na slabšom notebooku bez sekania

  • PDF
2405
Like!

farcry4-notebook-pc

Keď nainštalujete windows to je jedno aký, či sedmičku, alebo osmičku v prvom rade musíte povypínať veľa zbytočných vecí, ktoré sú spustené na pozadí a žerú zbytočne systémové prostriedky a ram pamäť.

.

.

Nevyladený notebook je ako stará sekajúca herka. Sprostosti ako Windows Defender, Brána Windows Firewall, Windows Search a iné podprogramy treba povypínať.

Ako na to ?

Najprv vyhľadáme kolonku: Control Panel - Administrative Tools - Services Používam jedine Windows 7, ten je rýchlejší a lepší aj na hry. Windows 8 je židovčina, ale skúšala som ladiť aj win 8. Windows 8 síce rýchlejšie štartuje, ale na pozadí beží veľa programov na sledovanie užívateľa a tie sa nedajú vypnúť!

ladime-pc-1

V dnešnom svete sú všetky systémy zamerané na sledovanie práce užívateľa, americké tajné služby chcú mať každého pod kontrolou a každého sledovať cez internet, cez tablety a mobilné telefóny, hlavne chcú stále zisťovať vašu polohu !

Trochu som odbočila, keď sme vyhľadali kolónku: Control Panel - Administrative Tools - Services, tak teraz sprostosti povypíname a podľa obrázka necháme spustené len najnutnejšie programy na chod systému. Tie nevypíname ! Ďalej som povypínala v Control Panel \ Action Center všetky hlásenia systému, aby ma už viac neotravovali vyskakujúce hovadiny.

ladime-pc-2

Ďalej vypneme v Control Panel \ Programs and Features všetky nepotrebné programy, tak ako na obrázku. Prečistíme si systém antivírom - online. Ten potom môžeme odinštalovať. Takto upravený windows ide ako blesk a spustíte na nom aj novšie hry.

ladime-pc-3

ladime-pc-4

Základ je mať aspoň 4 jadrový procesor 2Ghz a hlavne veľa RAM minimálne 4 - 6 GB DDr 3 a grafickú kartu aspoň 1 GB RAM !!! Ideálny notebook je z rady Lenovo typov. Cenovo okolo 250 - 350 €uro

Samotnú hru Far Cry 4 spúšťame z aplikovaným Extreme Injector v3.exe, funguje spoľahlivo a hra ide ako hodinky, žiadne sekanie. Rozlíšenie grafiky v samotnej hre nastavíme na 800 x 640 pixelov. Kvalitu textúr a grafiky v hre nastavíme na LOW !!! A hráme sa bez sekania.

A takto sa hrá :

Pamätajte, všetky nastavenia robíte na vlastnú zodpovednosť ! Článok má informatívny charakter.

.

.

ODPORÚČAME:

Nekupujte drahé hračky, vyrobte si ich sami

Najkrajšie hrady a zámky z celého sveta

Test osobnosti, vyberte si kvetinu a objavte, aký ste

Pozor nedajte sa oklamať! Ktoré predvoľby sú spoplatnené, alebo adiotexové ?

Najlepšie 3D kresby nakreslené obyčajnou ceruzkou

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina