.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Ako sa čiastočne uchrániť pred nukleárnym jadrovým výbuchom

  • PDF
1815
Like!

ako-prezit-jadrovu-vojnu

Prvým krokom je odsťahovať sa z veľkomesta a vybrať si hornatú a relatívne bezpečnú oblasť, zmeniť svoj spôsob života od základu a začať budovať alebo kúpiť dom, alebo zrub a podobne a žiť zálesáckym štýlom, treba sa naučiť bojovať, dokázať sa obrániť aj svoje obydlie a svoju rodinu.

.

.

Treba si uvedomiť, že ak by vypukla takáto nečakaná udalosť, začala by anarchia a ľudia by sa doslova v sekunde zbláznili a začali sa navzájom linčovať. Nečakajte ani minútu, už dnes si začnite budovať pod zemou úkryt. Záleží na vašich finančných možnostiach, alebo sa spojte s viacerými kamarátmi, alebo rodinou a postavte si spoločný bunker. Bunker zaručí vaše prežitie len podľa toho, ako ďaleko sa nachádzate od epicentra výbuchu nukleárnej bomby a ako hlboko je v zemi.

Ako miesto na vybudovanie si zvoľte hlavne oblasti v hornatých svahoch, nie na rovine. Dôležité je samotné vybavenie bunkra pre podporu prežitia. Dostatok jedla najmenej na 1rok pre všetky osoby. Dostatok pitnej vody najmenej na 1rok, jedine hlboké studne, uzavreté rezervoáre, nádrže, kontajnery, apod nebudú kontaminované. Systém na tvorbu kyslíku, prípadne špeciálne filtre a vzduchotechnika.

Život v podzemí a v domácom väzení aj jeden rok, možno aj päť rokov. Žiadne vychádzanie z úkrytu, žiadne slnko ani tráva, ani vôňa lesa, žiadna príroda ani zvieratá. Aby ste vedeli, kedy môžete vyjsť bezpečne z krytu, tak potrebujete spoľahlivý merač radiácie dozimeter.

Ak vybuchne atómová bomba a vy budete nútený ísť do bunkra, treba vedieť že rádioaktívny spad z jadrovej vojny otrávi vzduch a všetky časti životného prostredia a zabije všetko živé, otrávi aj stromy a pôdu. Treba vedieť že niektoré vodíkové bomby sú dnes 1000krát silnejšie ako atómová bomba, ktorá zničila Hirošimu, znamená to, že tieto bomby sú 1000krát smrtelnejšie a ničivejšie. Keď príde tento osudný deň, čo bude nasledovať ...

Väčšina potravín a vody bude otrávená rádioaktívnym spadom, takže ľudia budú hladovať a umierať aj v oblastiach so spadom, kde bude dostatok potravín a vody, ale nebude možné toto zamorené jedlo konzumovať. Príde takzvaná "jadrová zima", ktorú nemožno prežiť, by určite nasledovala po jadrovej vojne. Svet by postupne zamrzol, ak by sa čo i len 100 megaton použilo na zničenie veľkomiest.

Celý svet plný dymu z požiarov a prachu z explózii by zabránil takmer všetkému slnečnému žiareniu a teplu zo slnka, aby dopadlo na zemský povrch. V mestách by to spotrebovalo všetok kyslík zo vzduchu. Temnota po celé týždne! Teploty pod bodom mrazu dokonca aj v lete! Zmrazená úroda, dokonca aj džungle v Južnej Amerike! Celosvetový hladomor! Celé druhy živočíchov a rastlín by boli vyhladené a miliardy mŕtvych ľudí.

Vojenské plány žido-miliardárov a psychopatických zbohatlíkov jednotlivcov môžu zabiť celé ľudstvo a zničiť kompletne celú prírodu a všetky živé zvieratá. Okolo Moskvy sú rozmiestnené najmodernejšie protiraketové systémy S-400. Rusko disponuje celým radom medzikontinentálnych rakiet s jadrovou hlavicou, ktoré nedokáže zastaviť žiadny raketový dáždnik, napríklad Bulava alebo RS-24 Jars.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina