.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Moderný spôsob života je škodlivý a zabíja v ľuďoch staré hodnoty

  • PDF
1263
Like!

moderny-zivot

Rafinované metódy ako dostať zo zákazníka peniaze. Prefíkané spôsoby predaja.

.

.

Všade číhajú napodobeniny namiesto pravých a kvalitných výrobkov. Výroba a predaj nekvalitných a závadných potravín. Výroba a predaj umelých smrtiacich napodobenín potravín. Veľkovýroba postupne zničila malých kvalitnejších výrobcov. Za každú cenu predať, ide len o to ako získať peniaze.

Kapitalizmus bol vymyslený na utláčanie a vykorisťovanie človeka človekom. Na otrokárstvo obyčajných pracujúcich, na vytváranie poddaných a chudobných nevoľníkov, zadĺžených bezzemkov a pracujúcich chudákov. Obyčajní pracujúci musia viesť doslova otrokársky život. Nikto vám nepomôže.

V kapitalistickom systéme života nemajú rodiny žiadne istoty, ani žiadne zázemie. Mladé rodiny nahovárajú tie židovské megalománske banky, aby sa zadlžovali a splácali celý život jeden malý domček. Mladé rodiny sú nútené pracovať aj za 450 €uro čistého, len aby sa uživili.

V modernom a prefíkanom kapitalistickom systéme života sa vytvára v ľuďoch väčšie sebectvo, zlý vzájomný prístup, arogancia.

Viac by sa nám páčil tento sposob? Všetkým rovnako a podľa zásluhy a podľa práce. Ten kto nepracuje nebude zadarmo jesť.

Téma a diskusia o dnešnom modernom živote je otvorená. Pridajte váš názor. Zdroj: internet

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina