.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Reperská hudba je plná nadávok a pre mládež nebezpečná

  • PDF
1921
Like!

rapp-hiphop

Z našich detí môžu zostať sociálny stroskotanci, takzvané lapky, alebo drogovo závislí, fajčiari a alkoholici.

.

.

Hip - Hop a Rap určuje trendy dnešnej mládeže. Arogantné správanie reperov je vzorové pre tisíce mladých ľudí a táto mládež je ako posadnutá, plná nadávok, zlého správania. Oplzlostí i neviazaný sex plný mládežníckych opitých oblbnutých naiviek, nafetovaných sáčkových panghartov.

Reperi určujú vzor pre všetkých študentov a dospievajúce deti, hrubé nadávky si potom prinesú do domova a rodičom papuľujú, neposlúchajú, odvrávajú, zmenia sa na domáce zrúdy. Negatívny vzor, deti môžu postupom času a pod tlakom začať doma klamať, biť kamarátov, kradnúť a prestanú si vážiť rodičov.

Ďalším negatívnym faktorom je fajčenie a tetovanie. Rapp hudobný žáner je že vraj forma slovnej akrobacie, rýmovania skrývajúca sa pod rôznymi názvami: signyfing – dávanie najavo, prejavovanie sa, snaha slovne znemožniť súpera, testifying a ďalšími. Na hip - hop a rapacie kvílenie sa nedá vôbec poriadne rezko tancovať, len z nohy na nohu, ako tučniaci v bahne.

Ak sa chcete vyhnúť zlému príkladu, nepúšťajte vašu mládež na žiadne takéto koncerty plné nadávok a vulgárnosti, aby si vaše deti nezobrali zlý príklad. Jediná možnosť, ako sa chrániť pred zlým vplyvom je prestať počúvať tieto zhovadilé rappky a hľadať iné krajšie žánre.

Treba deti od malička viesť k iným hodnotám aby neboli skazené a aby sa v deťoch rozvíjalo len dobro.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina