.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Veľký horoskop na november: Rak bude žať samé úspechy Býka čaká veľa sexu

  • PDF
1318
Like!

horoskop-november

Hviezdy si na november pripravili pre všetky znamenia skutočne krušné chvíľky.

.

.

Na čo si treba dať pozor ? Hviezdy vám to prezradia!

Baran

V novembri si konečne nájdete čas a budete mať dostatok energie na to, aby ste vyriešili staré spory. Práve teraz nastáva vhodná konštelácia na diskusiu o starých krivdách, treba prečistiť vzduch. Hlavne treba prestať chodiť okolo horúcej kaše vo vašom manželstve alebo partnerstve. Urobte si s vaším priateľom voľný večer a povedzte si, čo vás vo vzťahu trápi a s čím ste naopak veľmi spokojní. V práci potom popustite uzdu kreativite. Vaše nápady totiž šéf prestane ignorovať a naopak si konečne získate jeho plnú pozornosť.

Býk

V novembri vystúpi vaše libido nad únosnú mieru. Ak ste v stálom vzťahu, pokojne dajte svojej vášni voľný priechod. Vaša partner/ka to ocení s maximálnym nadšením.  Ale ak novú lásku ešte len hľadáte, dajte si pozor, aby ste neskončili v kolotoči vzťahov na jednu noc. Neprospelo by to ani vášmu sebavedomiu, ani vašej povesti. Aktívne si hľadajte aj iný spôsob relaxácie. Na prelome novembra a decembra ho budete potrebovať.

Blíženci

Už od začiatku mesiaca budete mať silný pocit, že sa okolo vás všetci zbláznili. Obrňte sa trpezlivosťou a v žiadnom prípade si nevšímajte, že od vás všetci v okolí očakávajú maximálne výkony. Nie je vo vašich silách mať dokonale uprataný byt, prácu plniť na 200% a navyše sa stretávať so všetkými kamarátkami a preberať ich problémy. Určite si priority a dajte ostatným jasne najavo, že nie ste nadčlovek.

Rak

Zatiaľ čo váš profesijný život bude len prekvitať a vy budete žať jeden úspech za druhým, vo vzťahoch už to tak ružovo nevyzerá. Neprepadajte ale panike a nerobte predčasné závery. Aj keď sú pre vás emócie a zdieľanie pocitov veľmi dôležité, to že partner nemá náladu na toľko nežností, ako predtým, nemusí byť nutne spôsobené tým, že sa zo vzťahu vytratila láska. Aj to, čo v novembri vyzerá beznádejne, sa môže ako zázrakom rozpustiť v decembrovej predvianočnej atmosfére.

Lev

To, že zažívate totálnu vzťahovú eufóriu a užívate si "motýlikov v bruchu" i vášnivých chvíľok dosýtosti, sa neprejaví nikde inde, než vo vašom profesionálnom živote. Zaraďte spiatočku a v práci sa sústreďte len na ňu. Vaše neprítomne pohľady začnú vášmu šéfovi pripadať podozrivé. Čo naviac nestihnete v novembri urobiť, sa na vás pred Vianocami zosype a vy by ste tak mohli v práci zostávať oveľa dlhšie, než ste si plánovali.

Panna

V novembri budete mať pocit, že nikto okolo vás nechápe, čo po nich vlastne chcete. Problém je v tom, že nie ste schopní ostatným vysvetliť, čo od nich žiadate. Snažte sa potlačiť svoju podráždenosť a namiesto toho svoje požiadavky trpezlivo vysvetlite trošku iným spôsobom. To najlepšie, čo pre seba môžete urobiť, je urobiť si krátku pauzu na načerpanie síl. Skúste aspoň na víkend odísť niekam do prírody a nič neriešiť. Sami uvidíte, ako sa vám uľaví.

Váhy

Už od začiatku mesiaca budete mať jasno v tom, že v dvoch sa to lepšie ťahá. To najlepšie, čo môžete urobiť, je nájsť si na všetko partnera, ako doma, tak v práci. Viac hláv viac vie a vzájomnú podporu oceníte nielen vy, ale aj váš partner. Aj keď do Vianoc ešte nejaký týždeň zostáva, obdarujte svojich blízkych aspoň drobnou maličkosťou. Za toto malé gesto získate ich veľkú podporu.

Škorpión

V novembri by ste mali svoju plnú pozornosť smerovať na svoju kariéru. Čo nedokážete do konca roka, sa v tom novom totiž potiahne a nádeje na skorý koniec budú veľmi mizivé. Práve teraz nastal vhodný čas, aby ste išli za svojimi túžbami a plnili si ich. Život je príliš krátky, aby ste ho trávili prácou, ktorá vám odoberá energiu. Ak budete postupovať s rozmyslom, hviezdy nad vami budú držať ochrannú ruku!

Strelec

Jesenné depresie budú na vás dopadať oveľa viac, než kedykoľvek iný. V novembri budete náladoví, podráždení a ak si nedáte pozor na to, čo vypúšťame z úst, môžete si byť istí, že to vaše okolie veľmi rýchlo prestane baviť. Dajte vašim milovaným šancu, aby vás rozptýlili svojou bezstarostnosťou. Uvidíte, že zdieľať radosť so svojimi blízkymi vám urobí oveľa lepšiu náladu, ako užierať sa v kúte.

Kozorožec

Prečo si v novembri nedopriať pár milých úsmevov s flirtom ? Sami najlepšie viete, či ste vo vzťahu spokojní, takže sa nemusíte báť, že by sa vám nevinné povyrazenie vymklo z ruky. Dajte si ale pozor, ak ste nezadaní. Museli by ste sa zložito dostávať zo situácií, do ktorých ste sa rozhodne nechceli dostať.

Vodnár

Ujasnite si budúcnosť. V novembri je najvyšší čas zvážiť, či práve toto je partner, s ktorým chcete stráviť zvyšok života. Nechcite veľké gestá, ktorými si dokážete vzájomnú lásku, ale skôr venujte pozornosť tomu, či má váš vzťah kvality, ktoré dokážu vydržať aj niekoľko rokov manželstva. Ak si teraz nevyriešite to, čo vás trápi, mohli by ste za niekoľko rokov zistiť, že nežijete spolu, ale vedľa seba.

Ryby

Ak chcete dosiahnuť to, po čom už dlho túžite, budete zrejme na chvíľu musieť zabudnúť na svoje dobré vychovanie. Vaša ochota a ohľaduplnosť je síce povestná, ale v novembri nastane čas čeliť skutočnosti, že vaše okolie vašej dobroty začalo pomaly zneužívať. Ak sa chcete dostať ďalej, budete sa musieť začať správať podobne, ako oni. Aspoň do tej doby, než dosiahnete svoj ​​vytúžený cieľ.

.

.

ODPORÚČAME:

Čo všetko si v dnešnej dobe môžete prenajať? Kamaráta, hviezdu alebo osobného paparazziho

Magické kamienkové chodníky v záhrade, inšpirujte sa

Prečo je spánok dôležitý, čo je to spánok

Prírodný úkaz jaskyňa Melissani, Kefalonia Grécko

Žerucha veľkolistá Lepidium sativum sa hodí aj do kuchyne

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina