.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Veľký finančný horoskop: Pre vodnárov peniaze nič neznamenajú Váhy si ich vedia užiť

  • PDF
1319
Like!

financny-horoskop

Ako viete nárabať z peniazmi ? Peniaze sú v živote dôležité, pre vnútornú spokojnosť a akú takú životnú úroveň.

.

.

Niekto vie vyžiť z mála, iný rozhadzuje, aký ste vy?

Baran

Toto znamenie patrí medzi najmenej šporovlivé znamenie zverokruhu. V skutočnosti sa u nich žiadne peniaze dlho neohrejú. Nesmierne radi totiž utrácajú za veci, po ktorých dlho túžia, alebo ktoré ich momentálne zaujmú. A to nielen pre seba, ale aj pre svojich blízkych. Na druhú stranu ale vďaka svojej inteligentnej povahe a bystrým nápadom nemajú problém s ich zarábaním.

Býk

Nemajú problém udržať peniaze a navyše sú mimoriadne talentovaní v ich investovaní. Navyše, ak prahnú po niečom, čo je naozaj drahé, nemajú problém nájsť si ďalšie zamestnanie, aby potrebný obnos zarobili. Na druhej strane ale nie sú lakomí a bez problémov svojim blízkym pomôžu, ak sú vo finančnej tiesni. Blíženci Rovnako ako vo všetkom ostatnom, aj v otázke peňazí sú

Blíženci sú veľmi nestabilní

Na jednu stranu nemajú problém ušetriť mnoho peňazí, ale keď ich to chytí, úplne bezhlavo míňajú a sú schopní pozývať na drink hostí v celom bare. Finančnou tiesňou, ale nikdy netrpia.

Rak

Raci majú radi istotu a nechať niečo len náhode je pre nich bezmála nočnou morou. Väčšinou majú viac než jedno sporenie, rovnako ako poistenie. Úspory sú pre ne doslova esenciou životných istôt. Sú radi, keď vedia, že je dobre postarané o ne aj o ich blízkych. Tiež si preto vždy zvolia istú prácu s pravidelným príjmom, než vyšší plat, ale aj vyššie riziko.

Lev

Levy sú priamo preslávení svojou záľubou v drahých a luxusných veciach, nie je preto divu, že za nich tiež veľa peňazí míňajú. Peniaze pre nich znamenajú dôkaz sily, moci a postavenie v spoločnosti, aj z toho dôvodu sú schopní obetovať veľa svojho času a síl na to, aby ich dosiahli. A sú na to patrične hrdí.

Panna

Panny konajú síce veľmi intuitívne, ale na druhú stranu chcú mať o všetkom absolútny prehľad. Tiež s peniazmi preto nikdy nenaložia neopatrne a z bezhlavého rozhadzovania ich rozhodne nikto viniť nemôže. Aj keď nepatria medzi znamenia, ktoré by boli schopné nazhromaždiť imanie, ktoré vám vyrazí dych, zostatok na ich bežnom účte stále rastie. Síce pomaly, ale spoľahlivo.

Váhy

Váhy pracujú s peniazmi ako s prostriedkami. Nič viac, nič menej. Sú schopné ušetriť potrebnú sumu s rovnakou samozrejmosťou, s akou ju utratia za príjemnú dovolenku. Väčšinou majú finančnú rezervu, ale nikdy ich neuvidíte šetriť tak, že by si museli niečo odopierať. Váhy sú doslova majstrami v zaobchádzaní s peniazmi a tiež ich povolania sa často odohrávajú práve vo finančnej oblasti.

Škorpión

Škorpióni majú k peniazom veľmi zvláštny vzťah. Vidia ich totiž ako niečo, čo je potrebné investovať a znásobiť. Vďaka tomuto prístupu sú často veľmi úspešní v ich zarábaní a väčšinou majú na účte veľmi veľkú rezervu. Škorpióni sa neboja ísť aj do pre iných neistých podnikov, pretože veria svojmu šiestemu zmyslu. Spravidla sa riadia pravidlom, že kto nič neriskuje, nič nezíska.

Strelec

Aj keď nie sú Strelci v míňaní tak bezhlaví, ako Barani, patria tiež medzi znamenia, ktoré si s úsporami ťažkú ​​hlavu nerobia. Ich obľúbenou činnosťou je nakupovať pekné veci, ktorými sa obklopujú a finančná rezerva nie je niečo, čo by im znepokojovalo spánok. Sú si natoľko istí sami sebou, že veľmi dobre vedia, že keď bude treba, peniaze si ľahko zarobia.

Kozorožec

Kozorožci patria medzi najpraktickejšie znamenia zverokruhu a s peniazmi zaobchádzajú veľmi umiernene a zodpovedne. Väčšinou šetria viac, ako potrebujú, pretože sa nikdy nechcú dostať do situácie, kedy by ich potrebovali a nemali kde vziať. Ich schopnosť zarobiť a udržať si peniaze je až obdivuhodná, ale radosť z nich im bohužiaľ často kazí strach, že by o ne mohli prísť.

Vodnár

Pre Vodnára znamenajú peniaze možnosť žiť bezstarostný život, ale inak pre nich nemajú žiadnu hodnotu, ani nehrajú v ich živote dôležitú úlohu. Ich heslo je peniaze budú a my nebudeme. Preto si často volia prácu podľa záľuby, nie podľa výšky platu. Napriek tomuto prístupu ale núdzou netrpia.

Ryby

Ryby vo všeobecnosti nemajú k peniazom veľmi kladný vzťah. Práca je pre nich poslaním a výplatu berú len ako nutné zlo, ktoré je potrebné na určitý životný štandard, ktorý si obľúbili. Peniaze tak pre nich nepredstavujú problém, zarobia ich, minú aj ušetria, ale hlavne sa nimi nechcú príliš veľa zaoberať.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina