.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Päť vecí, ktoré by ste nikdy nemali urobiť pre svoju lásku

  • PDF
1255
Like!

priatelia-laska

Hlavou v oblakoch, neschopní porovnať sa s realitou, mysliac len na to jediné.

.

.

Potom sú ľudia schopní robiť všemožné veci a to všetko v mene lásky. Avšak aj tu existujú hranice, ktoré by sa nikdy nemali prekračovať.

Pokiaľ po vás váš partner, do ktorého ste bezhlavo zamilovaná, požaduje niečo, s čím zvyšky vášho rozumu nesúhlasia, môžete sa po vytriezvení ocitnúť s pamiatkou na celý život, ktorá vám nebude robiť radosť. Takže, urobím pre teba čokoľvek, ale toto nie ...

Milujúci človek nevyžaduje dôkazy o vzájomnej láske od partnera

Tetovanie

Hovoríte si, že to sa vás iste netýka, toto možno urobia pubertiaci. To by ste sa čudovali! Koľkokrát stačí byť opitá láskou, k tomu štipka alkoholu, zrodí sa nápad a recept na chybu vášho života je tu. Tetovanie ako dôkaz lásky, niečo čo vám vydrží do konca života, rovnako tak, ako si naivne myslíte, že vydrží vaša láska. Ako potom budete vysvetľovať tým ďalším, kto to bol Peter, alebo čo znamená písmeno T v srdiečku na vašom predlaktí?

Robiť divné veci v posteli

Samozrejme, ak sa vám to páči, tak len do toho, každý svojho šťastia strojcom a pokiaľ je to podľa vášho gusta, nie je o čom hovoriť. Ak je to ale opačný prípad, teda, on po vás niečo chce, vy si tým nie ste úplne istá, ale len preto, aby ste mu vyhovela, tak to urobíte. Len preto, že ho milujete! Ak predsa miluje on vás a vie, že sa vám to nepozdáva, potom to po vás nebude vyžadovať. Koniec diskusie, bodka.

Nevzdáte sa svojich priateľov

Nie nadarmo sa vždy v partii priateľov hovorí: "Musíš si nájsť nejakého chalana, čo pôjde k nám do partie." Ono sa to totiž zdá ako malichernosť, ale ak váš miláčik nebude vychádzať s vašimi priateľmi a vy sa tým pádom začnete od nich izolovať, nebude to nikdy robiť dobrotu. Iste, prvých pár mesiacov, keď máte na nose ružové okuliare a trávite spolu každú voľnú minútu, sa to dá pochopiť, ale až trošku opadne pôvodné opojenie, tak každý z vás potrebuje svojich kamarátov k životu.

Jeho záľuba je aj mojou záľubou

To, že máte nového priateľa ešte neznamená, že musíte zdieľať všetky jeho záľuby. Napríklad zoskok padákom. Nie je pravda, že keď to nebudete robiť, nejakým spôsobom nebudete schopná začleniť sa do jeho života. Naopak, každý potrebuje svoje hobby, určite nájdete niečo, čo vás bude baviť robiť spoločne.

Vzdať sa svojho maznáčika

Či už je to psík alebo mačička, nikdy by sa človek nemal vzdať svojho štvornohého priateľa v prospech toho dvojnohého. Veď to zvieratko vás milovalo celý život a to so všetkými vašimi chybami, prežili ste spolu toľko vecí! A hlavne, bol tu prvý. Ak je tým dôvodom alergia, tak moderná medicína má lieky, ktoré môžete použiť a kto vie, možno vás práve vystavenie sa alergénom úplne vylieči. No, a ak ide len o nenávisť ku zvieratám, mala by ste sa možno poobzerať po niekom inom.

.

.

ODPORÚČAME:

Čo o vás prezradí číslo mesiaca, v ktorom ste sa narodili?

Veľký príbeh lásky, Nemôžem bez neho žiť, to sú posledné slová ženy, ktorá zomrela na zlomené srdce

Zoznámte sa so psíkom menom Flint, ktorý rád pózuje pred kamerou

Nová hračka pre mužov štvorkolka s Ferrari motorom dosiahne rýchlosť až 240 km/h

Bisexualita vraj neexistuje Ide len o módny trend?

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina