.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Veľký horoskop na september: Raka čakájú priateľské stretnutia Vodnára komplikácie

  • PDF
1313
Like!

horoskop-september

Ako to tak vyzerá, koniec leta a začiatok chladnejšieho upršaného septembra dá všetkým znameniam poriadne zabrať.

.

.

Všetky znamenia čaká celá rada zmien a nových výziev, ktoré ale rozhodne nebudú zadarmo. Pozrite sa, čo si hviezdy nachystali na prvý jesenný mesiac práve pre vás.

Baran: Luna s Venušou lákajú Baranov k milostným hrám. Tentokrát sa však nemusíte obávať nečakaných kombinácií. Dokážete sa vcítiť do pocitov iných, získať ich dôveru a tak sa aj všeličo dozviete. Musíte si to ale nechať pre seba, inak spôsobíte nemálo zložitých situácií. A to by sa nakoniec obrátilo proti vám.

Býk: Merkúr so Slnkom harmonizujú vaše myslenie s konaním. Je na čase konať. Skúste si rozšíriť vaše vedomosti o ďalšiu oblasť. Uvidíte, že sa vám to bude hodiť. Neobávajte sa prevziať ďalšiu zodpovednosť. V práci by sa Býkom ste mohli dostať povýšenie, či vyšší plat, avšak jedno jediné zaváhanie by vás o túto šancu mohlo pripraviť.

Blíženci: Mars sa snaží. Určite pocítite dostatok elánu a fyzickej energie. S tou duševnou je to však trochu horšie. Rozhodne sa potrebujete vybiť a to buď tvrdou prácou, alebo vyčíňaním v perinách. Ak nepôjde všetko hneď podľa vašich predstáv, milí Blíženci, tak sa nejedujte a pripomeňte si, že už nie ste malé dieťa.

Rak: V septembri nastane pre Rakov čas vhodný pre priateľské stretnutia a príjemné rozhovory. Navyše vás čakajú aj rozhodnutia, ktorá by mohli mať priaznivý vplyv na vašu finančnú situáciu. Musíte však dávať pozor, koho počúvať a hlavne premýšľať, čo všetko za tým môže byť. Nezabudnite si tiež cestou z práce staviť na lotériu alebo kúpiť žreb. Aj malá výhra poteší a šťastie bude v septembri stáť pri vás.

Lev: Saturn vás bude brzdiť aj na začiatku septembra. Napriek tomu je ale najvyšší čas vyraziť do spoločnosti a ukázať sa v plnej kráse. Samozrejme, že je pred tým nutné navštíviť kaderníctvo, kozmetický salón a butik. Výsledkom budete sama prekvapená. O vašom partnerovi a okolí nehovoriac.

Panna Merkúr s Jupiterom Pannám odporúčajú, aby ste sa na chvíľu zamysleli. Neplytvajte svoj ​​drahocenný čas na malichernosti, ale zvoľte si konečne cieľ a s chuťou sa pustite na cestu k jeho dosiahnutiu. Len skutočne dbajte na to, aby ste pri tom nikoho nepoškodila.

Váhy Jupiter s Plutom dávajú Váham nádej, takže niektoré vaše sny majú dosť blízko k realizácii. Nesmiete však sedieť v kúte a čakať, až vám všetko bez práce spadne do lona. Poobzerajte sa okolo, či medzi svojimi blízkymi náhodou nemáte niekoho, kto sa o vaše plány bude nielen zaujímať, ale bude tiež ochotný vám s nimi pomôcť.

Škorpión Výrazný Urán vás presvedčí, že je občas dobré sa otvoriť novým názorom a myšlienkam. Nie je to ľahké, ale zvládnete to s gráciou. Vo svojich blízkych tentoraz podporu nehľadajte, naopak vás budú od vašich rozhodnutí skôr odrádzať. Vy však nezapriete Škorpióna v sebe - nenechajte sa odradiť a vrhnite sa do nového a hlavne lepšieho života.

Strelec Pre Strelca bude september trochu komplikovanejší, než by sa vám páčilo. Mars nedáva Jupiterovi pokoj na prácu a vy sa tak budete cítiť neustále pod tlakom. Nebojte sa, ide len o prechodnú záležitosť. Za žiadnu cenu sa nenechajte do ničoho nútiť a zažeňte ľahkomyseľnosť. Na čo si dávajte veľký pozor, je nakupovanie. V tomto rozpoložení by ste totiž mohli minúť oveľa viac, než si v skutočnosti môžete dovoliť.

Kozorožec Vďaka Merkúru a Slnku by ste nemali mať problémy s nedostatkom energie. Priamo z vás totiž srší a vy tak bez problémov môžete prehodiť výhybku na správny smer a šliapnuť na plyn. Len to nepreháňajte. S povahou Kozorožca by sa vám mohlo ľahko stať, že na niekoho zabudnete, čo by vás neskôr veľmi mrzelo.

Vodnár Nepriaznivý Saturn a Venuša môžu v septembri viesť Vodnára ku komplikáciám. Keď vám niekto niečo nepríjemné povie, nepokladajte to hneď za útok na vašu osobu. Tiež z prípadného erotického sklamania si nič nerobte. Nemôže byť každý deň slnečný. Navyše sa čoskoro situácia obráti vo váš prospech a vy si užijete dosýta.

Ryby Mars zahreje vašu krv, čo úplne neočakávane rozbúri vašu inak veľmi pokojnú Rybiu dušu. V septembri by vám tak nemalo robiť problémy presadiť to, čo chcete, k čomu vám navyše pomôže priaznivé postavenie Neptúnu. Dobré nápady by sa vám totiž mali len hrnúť. Budete ale musieť starostlivo premýšľať, do čoho sa pustiť, aby ste energiou zbytočne neplytvali. Na jeseň ju totiž budete potrebovať.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina