.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Čo o vás prezradí číslo mesiaca, v ktorom ste sa narodili?

  • PDF
5043
Like!

numerologia-podla-mesiaca-narodenia

Záhadná numerológia: Čo o našej povahe vypovedá samotný mesiac príchodu na tento svet, respektíve číslo mesiaca narodenia ?

.

.

Zimné mesiace 10, 11 a 12 zredukujeme súčtom na jednociferné číslo: 10 = 1 + 0 = 1 , 11 = 1 + 1 = 2 , 12 = 1 + 2 = 3

Číslo mesiaca 1 - január, október Ľudia narodení v mesiaci s číslom jedna túžia po nezávislosti. Konajú vždy podľa svojho, nedajú sa k ničomu prinútiť. Majú vodcovské schopnosti, sú dominantné a ambiciózne, nechýba im silná vôľa, uprednostňujú individuálny úspech. Vyvarovať by sa mali nadradenosti a neústupnosti, hrozí im osamelosť.

Číslo mesiaca 2 - február, november Tí, ktorí sa narodili v mesiaci s dvojkou, sú láskaví a vnímaví. Môžu sa spoľahnúť na svoju intuíciu. Podstatné sú pre nich medziľudské vzťahy, priateľstvo, citový a partnerský život. Úspechov dosahujú v spolupráci s ostatnými. Potrebujú kľud a pohodu. Nevedia sa vyrovnať so stresom, niekedy bývajú precitlivelí.

Číslo mesiaca 3 - marec, december Jedinci narodení v mesiaci s číslom tri majú výborné komunikačné zručnosti. Radi spolupracujú s druhými, ľahko nadväzujú kontakty, šíria okolo seba dobrú náladu. Sú kritickí, sami však výčitky neznesú, to hneď použijú svoj ​​ostrý jazyk, mali by sa učiť diplomaciu. Hlavne nech si dávajú pozor na prílišnú výbušnosť.

Číslo mesiaca 4 - apríl Ľudia, čo sa narodili v mesiaci sa štvorkou, vynikajú dobrými organizačnými schopnosťami. Vyznačujú sa dôslednosťou a spoľahlivosťou, ctia tradičné hodnoty. Sú praktickí, pracovití a vytrvalí. Veľký význam pre nich má materiálne zabezpečenie. Vyhýbať by sa mali tvrdohlavosti a zúženého pohľadu na okolitý svet.

Číslo mesiaca 5 - máj Človek narodený v mesiaci s číslom päť miluje slobodu a zmeny. Rád cestuje, vyhľadáva dobrodružstvo. Je otvorený novým veciam a myšlienkam. Má plno záujmov, neznáša nudu a akákoľvek obmedzovanie, rutine sa vyhýba. Často sa ujíma vedúcej role. Máva dispozície k nestálosti, nepokoju a zmenám nálad.

Číslo mesiace 6 - jún Tí, ktorí prišli na svet v mesiaci sa šestkou, majú zmysel pre krásu a harmóniu. Nezriedka tiahnu k estetike a umeniu, radia sa aj medzi šikovných obchodníkov, majú nos na investície. S obľubou iným pomáhajú, sú citliví a rodinne založení. Pozor by si mali dávať na svoju zraniteľnosť a prehnanú snahu po dokonalosti.

Číslo mesiace 7 - júl Jedinci narodení v mesiaci s číslom sedem sú vynaliezaví a intelektuálne zameranie, radi veci analyzujú. Preferujú samostatnú prácu, pociťujú potrebu chrániť si svoje súkromie. Sú to idealisti, bývajú vľúdni a súcitní, empatia im rozhodne nechýba. Vyvarovať by sa mali rezervovanosti a izolovanosti.

Číslo mesiaca 8 - august Ľudia, ktorí sa narodili v mesiaci s osmičkou, patria k vodcom a schopným organizátorom. Sú ctižiadostiví a húževnatí, vedia prekonávať prekážky a dosiahnuť to, po čom túžia. Inklinujú k perfekcionizmu. Mali by pochopiť, že majetok im neprinesie uspokojenie, keď nebude na prospech aj ostatným.

Číslo mesiaca 9 - september Jedinec narodený v mesiaci s číslom deväť je hlboko premýšľavý. Dôležitá je pre neho pravda a morálne princípy. Veľakrát si berie na plecia zodpovednosť za druhých, vie ich inšpirovať a motivovať, je ohľaduplný a chápajúci. Ustrážiť by si mal náchylnosť k ilúziám a dbať na to, aby sa riadil tým, čo hlása. Napíšte nám v komentároch, či to na vás sedí.

.

.

ODPORÚČAME:

Aký typ dovolenky vám sadne? Vodnári potrebujú dobrodružstvo, Levi all inclusive

Horoskop na rok 2014, čínsky rok koňa

Zaujímavosti a novinky: Objavte nové poznatky

Geocaching poučná zábavná hra v teréne

Jednoduchý trik na fotenie hmlistých snímkov

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina