.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

11 dôvodov, prečo sa nikdy nevzdať a stať sa úspešným

  • PDF
2832
Like!

nikdy-sa-nevzdavajte

1. Buďte realistický: Pravdepodobnosť úspechu hneď na prvýkrát, je veľmi malá.

.

.

Najprv sa musíte niektoré veci naučiť a samozrejme budete robiť chyby. Poučte sa z nich.

2. Buďte silný: Ste silnejší, než si myslíte. Jedna malá chyba nestačí, aby vás zastavila v snahe o úspech. Aj keď by ste 1000 krát zlyhali, treba sa snažiť ďalej. Veľa ľudí sníva o úspechu. Domnievam sa, že úspech možno dosiahnuť len cez opakované neúspechy a poučenie sa. V skutočnosti, úspech - to je len jedno percento z vašej práce a deväťdesiat deväť percent je zlyhanie. Soichiro Honda , zakladateľ spoločnosti Honda

3. Pokiaľ ste nažive, všetko je možné. Jediný platný dôvod, ktorý sa môže vyskytnúť je len smrť. Tak dlho, ako ste nažive, máte na výber, aby ste mohli zrealizovať ďalšie pokusy a tak dospieť k úspechu.

4. Predbehli vás ? Aj keby len jeden človek na svete, dosiahol to, čo chcete vy, nehádžte flintu do žita. Práve to je dostatočný dôvod, aby ste sa nikdy nevzdali.

5. Verte vo svoje sny: V živote stretnete veľa ľudí, ktorí vám povedia, že to čo chcete dosiahnuť je nemožné. Nedovoľte, aby vám zničili vaše sny.

6. Vaša rodina a priatelia Ľudia, ktorých milujete, sú vaša inšpirácia, aby ste pokračovali v práci a šli dopredu. Možno to bude chcieť, aby ste zmenili uhol pohľadu, alebo začať viac študovať, viac trénovať, ale nikdy sa nevzdávajte.

7. Sú ľudia, ktorí sú na tom horšie, ako ste vy. Je veľa ľudí, ktorí sú na tom horšie a žijú v najhorších podmienkach, ako vy teraz. Nechce sa vám behať pár kilometrov denne ?Premýšľajte o ľuďoch, ktorí nie sú schopní chodiť a koľko by boli ochotní zaplatiť za možnosť behať každý deň.

8. Lepší svet Pri plnení svojich vytýčených cieľov, môžete použiť svoj ​​úspech a urobiť zmenu vo svete, alebo v živote jednotlivca.

9. Zaslúžite si byť šťastný: Nikdy nedovoľte, aby vám niekto povedal opak. Zaslúžite si šťastie a zaslúžite si úspech. Udržujte tento postoj a nikdy sa nevzdávajte, kým nedosiahnete svoj ​​cieľ.

10. Povzbudte ostatných: Buďte inšpiráciou pre ostatných tým, že ste sa odmietli vzdať.

11. Nevzdávajte sa už môžete byť blízko Často, keď máte pocit, že sa chcete vzdať, ste blízko k obrovskému prielomu. V každom okamihu, ste len na pokraji úspechu. Pár motivácií na záver: Walt Disney bol vyhodený z novín kvôli nedostatku nápadov, Mendelejev mal trojku z chémie, Einstein nehovoril až do svojich 4 rokov a učiteľ ho označil za mentálne retardovaného.

Zdroj: fit4brain.com

.

.

ODPORÚČAME:

Zoznámte sa so zlatými mužmi z Indie

5 spôsobov, ako sa správne motivovať

Čo o vás napovie najobľúbenejšia farba oblečenia ?

Prečo je spánok dôležitý, čo je to spánok

Prehliadka 50 druhov zázračných kameňov, neuveríte, čo všetko dokážu

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina