.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Ako si vyrobiť veterné vrtúľky z papiera ?

  • PDF
6788
Like!

ako-vyrobit-vrtulku

Hľadáte peknú dekoráciu na oslavu narodenín, alebo ich chcete vyrobiť len tak pre deti na hranie ?

.

.

Vrtúľky si môžte vyrobiť spolu s deťmi v rôznych farebných variáciách z papiera. Ako teda vytvoriť zábavné papierové vrtúľky ?

Väčšinou potrebných vecí na výrobu, by ste mali nájsť doma.

ako-vyrobit-vrtulku1

Budeme potrebovať: Papier 6x6 ceruzky špendlíky

Ako postupovať: Začnite tým, že nakreslíte ceruzkou x cez celý papier, od rohu do rohu na každom papierovom štvorci. Tak si naznačíme, kde bude treba strihať. Papier nastrihneme zo všetkých strán, ale stred nestriháme, tam sa to bude upínať. Potom zložíme všetky rohy na stred, tak ako vidíte na obrázku.

Pripneme ho pripínacím špendlíkom. Z druhej strany priložíme ceruzku a špendlík zapichneme do gumy na ceruzke.

ako-vyrobit-vrtulku2

Chcete si vyrobiť veterné vrtúľky na slamke, na oslavu narodenín ? Tieto vrtúľky sú len ako dekorácia a používajú sa na oživenie nápoja. Budeme potrebovať: Papier 10x10 - štvorec obojstranné pásky, nožnice, slamky

Ako postupovať: Z nožnicami rozstrihnite papier, z rohov do stredu. Stred nestriháme. Nalepíme obojstranné pásky a prilepíme všetky špičky papiera, tak ako vidíte na obrázku. Slamku oblepíme obojstrannou páskou, alebo vrtuľku prilepíme lepom. Ak by sme chceli, aby sa točili, môžme ich prišpendliť. Ale v tomto prípade by sa s nimi nemali hrať veľmi malé deti, aby si neublížili.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina