.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

10 tipov, ako zvýšiť svoju produktivitu

  • PDF
1145
Like!

tipy-ako-zvysit-produktivitu

1. Robte si záznamy vo všetkých prípadoch. Nesnažte sa, všetko si držať v hlave.

.

.

Napíšte si to na papier, alebo do plánovača v mobile. Ak premýšľame o nevyriešených otázkach, nie sme schopní sa sústrediť na aktuálnu úlohu.

2. Vykonajte tú prvú najdôležitejšiu vec. Vyzerá to jednoducho, ale v praxi sa ukazuje, že často najdôležitejšie práce, odkladáme "na neskôr". Nech je to vaše pravidlo: riešte to čo vás poháňa k dosiahnutiu cieľov a až potom všetko ostatné.

3. Vypracovať si plán pre daný deň vo večerných hodinách predchádzajúceho dňa. Neodkladajte plánovanie na ráno! Veľmi jednoduchá rada, ale naozaj pomáha, aby ste sa nezaoberali nepodstatnými vecami a zamerali sa na hlavné priority.

4. Nesnažte sa robiť všetko naraz. Vyberte si úlohu, odstránte rušivé vplyvy , a proste to urobte.

5. Vstávajte skoro. Rada stará ako svet, ktorá umožňuje miliónom ľudom po celom svete, aby stihli urobiť veľa činností každý deň. Preto, keď je pred vami ešte veľké množstvo práce, nechoďte spať v deň, kedy sa treba prebudiť.

6. Cvičenia alebo aj nabíjanie energiou. To vám pomôže udržať telo v správnej forme a vaša myseľ bude tiež pracovať efektívnejšie. Áno a Vy sami sa budete cítiť oveľa lepšie. Jeden z najdôležitejších vlastností pri cvičení je vôľa.

7. Odstráňte nepravdepodobné úlohy zo zoznamu. Predpokladajme, že v pláne bude len to, čo môžete urobiť.

8. Ignorujte nedôležité veci. Nemáte tušenie, koľko času získate s tým, že jednoducho ignoruje všetko, čo môže a malo by byť ignorované.

9. Ukladajte veci, alebo súbory priamo tam, kam patria. K tomu budete musieť vymyslieť na ukladanie súborov systém pre každý typ. Ale potom je oveľa jednoduchšie nájsť a spracovať tieto uložené súbory v budúcnosti.

10. Zmente rutinné činnosti. Ak budete dlhšie robiť to isté, zníži to vašu produktivitu. Skúste vo svojej práci, zmeniť sled udalostí, aby to nebolo stále to isté. To vám pomôže udržať sviežosť a vysokú kreativitu. A to najdôležitejšie, nezabudnite, prečo to robíte. Nezabudnite žiť! A aký to má zmysel byť produktívny, ak nie je čas na skutočný život, filmy, knihy, priateľov, cestovanie, prechádzky a relaxáciu? Udržujte rovnováhu medzi duchovným a materiálnym cieľom a žite v harmónii!

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina