.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Zoznámte sa so zlatými mužmi z Indie

  • PDF
4843
Like!

ind-v-zlatej-koseli

Indický veľkopodnikateľ Pankaj Parakh , ktorý vlastní textilnú výrobu, si dal na svoje narodeniny ušiť košeľu z drahého kovu.

.

.

Za zlato, ktoré bolo použité na výrobu dal textilný magnát takmer 140 000 euro. Jeho extravagantná košele má dve veľké nevýhody, váži cez štyri kilogramy a je na bežné nosenie dosť nepohodlná a nepraktická.

Samozrejme ak ide zo zlatou košeľou na okázalú vychádzku, musí so sebou v rodnom Yeol neustále ťahať pár bodyguardov, aby mu jeho skvost niekto neukradol. "Šiel som za svoj ​​podnikateľský úspech poďakovať do svätyne svojmu bohu a chcel som mať pri tom na sebe niečo extra," hovorí muž, ktorý nemá ani základné vzdelanie a napriek tomu vybudoval prosperujúci biznis s textilom.

"Moja košeľa mi prináša obdivné pohľady od žien a závistlivé pohľady od mužov," dodal. Ind bežne chodí po ulici s tromi kilami zlata, ktoré má v retiazkach a prsteňoch. Indovia milujú zlato. Je to jediná komodita, kde uchováte svoje ťažko zarobené peniaze a nikto vás neokradne na inflácii.

zlate-kosele

Vľavo je Pankaj Parakh a vpravo je známy Datta Phuge. Košeľa, ktorú vidíte vpravo je z 22 karátového čistého zlata, váži 3,5 kg a stála 27 mil. rupií.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina