.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Zoznámte sa s Bunny Hunter: zbraňami chce inšpirovať ostatné ženy

  • PDF
1036
Like!

bunny-hunter-zbrane

Michelle Rovinsky s prezývkou Bunny Hunter, používa svoj vzhľad ako kamufláž, pritom háji vlastnenie a používanie zbraní, video vo vnútri článku.

.

.

Je znepokojená z politickej situácie a tvrdí, že potrebujeme zbrane, aby sme sa mohli ochrániť. 32 ročná žena z Tampy Florida sa môže pochváliť peknou zbierkou zbraní, má záľubu v love a v používaní zbraní.

Chce byť lepším vzorom pre ženy ako Miley Cyrus a Kim Kardashian, ktoré sa správajú ako ľahké ženy bez morálky. "Chcem ukázať ženám, že sa nemusia správať ako ľahké ženy, len preto, aby to niekam dotiahli", hovorí Michelle. Pochádza s vojenskej rodiny, vyrastala so štyrmi bratmi.

bunny-hunter-zbrane1

Väčšina jej priateľov, pracuje v tejto oblasti. Je znepokojená tým, že vláda sa snaží zakázať zbrane a poukazuje na to že zbrane sú nevyhnutné na ochranu. " Právo nosiť zbrane je zakotvené v ústave a my sa ich nemienime vzdať ", povedala pre BTV. "

Vláda sa nás snaží zbaviť našich zbraní, to je zlé" , prehlasuje žena. Prvýkrát vystrelila zo zbrane, keď mala osem rokov a bola jednoducho nadšená. Teraz strieľa v lese, alebo na strelnici každý týždeň. Jej naviac populárne video na youtube je, ako strieľa so sniperky s kalibrom 50, kde má viac ako 60 000 komentárov.

Ak vás zaujala, môžete si o nej viac prečítať na jej stránke bunnyhunterusa.com . Momentálne si hľadá muža, ktorý má rovnaké záľuby.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina