.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

8 návykových hier, ktoré na dovolenke nesmú chýbať v telefóne

  • PDF
1259
Like!

navykove-hry-android

Letná sezóna je v plnom prúde, mnoho ľudí sa chystá na dovolenku do zahraničia, preto si okrem mp3, treba stiahnuť aj nejaké super aplikácie do mobilu, aby sme sa počas poludnajšej siesty nenudili.

.

.

Výber tých najlepších hier vám pomôže prežiť dlhé hodiny v aute pri nekonečnej dopravnej zápche a snáď aj mimo nej, výhoda je že sú všetky voľne k stiahnutiu. Pozor, niektoré hry umožňujú cestovanie v čase (tzv. time machines - behom pár minút hrania uplynie niekoľko hodín).

 

Angry Birds epic

Najnovší diel naštvaných vtákov sa odohráva na ostrove, kde prevzali moc ošípané a vcelku pohodový život okrídlených susedov premenili v teror, pretože ukradli všetky vajcia a poschovávali ich po celom ostrove. A teraz život vtáčích priateľov závisí len na vás, samotný boj prebieha v ťahoch na striedačku. Pekne spracovaná hra ponúka aj príjemný humor a je dostupná k stiahnutiu úplne zadarmo!

Stiahnite na Google play

Pixwords

Fenomén posledných niekoľkých mesiacov sa rýchlo rozšíril a stal sa zábavno a vzdelávacou hrou. Ide o akúsi modernú krížovku ku každému slovu je priradený obrázok, pomocou ktorého hádate výsledné slovo. Raketový vzostup popularity aplikácie len podčiarkuje jej návykovosť, verte, že všetci okolo sa zapoja do hádania. Určite odporúčame vyskúšať hru aj v inom jazyku!

Stiahnite na Google play

Dots: A game about connecting

Vynikajúca hra, ktorej princípom je hlavne spájanie. Musíte spojiť rovnako farebné guľôčky a vytvoriť čo najdlhší reťazec, za spájanie do štvorca sú bonusové body! V hlavnom menu sú dostupné dva základné módy - timed, kde je časové obmedzenie 60 sekúnd a moves, v ktorom máte na pokorenie vlastného rekordu len 30 ťahov. Táto hra zaujme najmä minimalistickým dizajnom a naviac je úplne zadarmo.

Stiahnite na Google play

Subway Surfers

Trochu staršia, ale stále skvelá hra. Hlavnou postavou je sprejer Jake, ktorého pri čine nachytá sbskár a začne ho prenasledovať, pretože na vlak načmáral graffity. Teraz už je ovládanie len na vás - pomocou gest doľava / doprava a hore / dole sa vyhýbate prekážkam, pričom musíte pozbierať čo najviac mincí. V hre sú rôzne doplnky ležiace na koľajniciach, ktoré vylepšujú hru, napr podkovy, hoverboard alebo jetpack.

Stiahnite na Google play

Cut the rope 2

Pokračovanie úspešného počinu od vývojárskeho štúdia ZeptoLab poskytuje desiatky minút strávených kŕmením žaby menom Om Nom. Pretrhnúť povraz v správny moment, nasmerovať sladkosť do pusy Om Noma a do toho treba zobrať najlepšie všetky tri hviezdičky - samo o sebe sa to zdá byť možno jednoduché, ale je to naozaj hra, ktorá dá občas aj zabrať. Každopádne zabaví celú rodinu, pretože poskytuje nepreberné množstvo rozlične ťažkých levelov.

Stiahnite na Google play

Real Racing 3

V hre sú autá Ferrari, Porsche, Lamborghini, Mercedes-Benz, Bugatti a Audi na reálnych tratiach. Ak máte radi závodne hry, táto vás určite bude baviť.

Stiahnite na Google play

Griddlers Plus

Sú to klasické maľované krížovky. Ak máte tablet, alebo väčší displej a obľubujete tieto krížovky určite si ich nainštalujte. Už si nemusíte kupovať papierové a ťahať sa s ceruzkou a gumou. Hra obsahuje jednoduché, stredné, ťažké aj farebné krížovky.

Stiahnite na Google play

Sudoku 10000

Jednoduchá logická hra s číslami. Od jednoduchších až po najťažšie. Vypĺňajte čísla od 1 po 9, tak aby bolo v každom štvorci len jeden krát. Stiahnite na Google play

.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina