.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Žena vytvorila šaty z farebných gumičiek: Chcela za ne 50 libier, dostala 170 000 libier!

  • PDF
3806
Like!

saty-z-farebnych-gumiciek

Šikovnej žene Kathryn Burnand z Veľkej Británie sa podarilo niečo neuveriteľné!

.

.

Vlastnoručne poskladané šaty z plastových farebných gumičiek sa jej podarilo s priateľkou vydražiť na eBay v prepočte za viac 215 108 euro! A to pôvodne za šaty chcela len 63 euro.

Matka dvoch detí tvorila šaty tri a pol týždňa, presne 45 hodín práce. Jej 12 ročná dcérka bola ako model. Námaha sa ale vyplatila.  "Dúfala som, že ich predám aspoň za 63 euro, kúpa farebných gumičiek Rainbow Loom, 40 vriec ma stála 56 euro. Rozhodne som nečakala, že sa aukcia na Ebay vyšplhá až na 215 tisíc euro! "Povedala prekvapená matka. Peniaze si bude musieť s priateľkou, ktorá dala jej šaty na eBay, rozdeliť 50 na 50. Aj tak je to ale poriadna suma.

saty-z-farebnych-gumiciek1

Aukcia bola ukončená 15 júla, celkom sa o šaty uchádzalo 137 ľudí. A čo s toľkými peniazmi urobí? "Svojmu synovi Petrovi zaplatím autoškolu a auto, nejaké peniaze schovám pre svoju dcéru, až bude dospelá. Rozhodne nechcem, aby všetky peniaze išli na hypotéku, chcem, aby sme si ich s deťmi užili, " hovorí šťastná Kathryn.

Plastové farebné gumičky Rainbow Loom sú v Anglicku a v Amerike veľmi populárne. Náramky upletené z tohto materiálu nosí aj Kate Middleton a David Beckham a mnohí ďalší.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina