.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Test osobnosti, vyberte si kvetinu a objavte, aký ste

  • PDF
8042
Like!

kvety

Niekto miluje rozkvitnutú lúku, iný skleníky plné exotických kvetov.

.

.

Pozrite sa na náš obrázok, na nič nemyslite a potom si vyberte jednu kvetinu, ktorá sa vám svojím tvarom i farbou páči najviac. Čo o vás vaša voľba vypovedá?

1. Kvet margarétka

Ste sebavedomá, priateľská, milujete spoločnosť a spoločnosť miluje vás. Nemáte problém nadväzovať nové kontakty a ste ochotná bez problémov pomôcť. Na druhú stranu ste pomerne karieristka a máte sklony k perfekcionizmu.

Rada si doprajete pekné veci a márnotratne si potrpíte na luxus a drahé značky aj keď viete, že ich vôbec nepotrebujete. Ste vždy upravená a od partnera vyžadujete to isté. V špinavých topánkach a pokrčenej košeli u vás nemá šancu.

2. Kvet orchidea

Ste pomerne uzavretá bytosť, ktorá len veľmi neochotne hovorí, čo si naozaj myslí. Medzi ľuďmi, ktorí sú vám skutočne blízki, bez problémov prejavujete svoju citlivú a veľmi kreatívne založenú povahu, ale v bežnom živote sa s obľubou schovávate za svoju starostlivo vykonštruovanú masku.

Veľmi si potrpíte na celkový dojem a nie ste ľahko ovplyvniteľná. Máte auru tajomna, ktorá ostatných priťahuje a obzvlášť muži sú z vás celí paf. Väčšinou ale majú strach vás osloviť, takže ste to často vy, kto robí prvý krok.

3. Kvet konvalinka

Na mužov síce pôsobíte ako krehká a naivná princeznička, ktorú je potrebné ochraňovať pred celým svetom, v skutočnosti ste ale veľmi racionálna a dokážete sa o seba dosť dobre postarať sama. Úprimne, vašu cieľavedomosť by vám mohol hociktorý muž len ticho závidieť.

Nikdy sa neuspokojíte s priemerom alebo kompromisom a tak aj od muža svojich snov vyžadujete, aby s vami držal krok. Ešte šťastnejší potom budete, keď si zaslúži váš obdiv. Milujete prežitky - dobré jedlo, netradičné dovolenky a vášnivý sex, tak si predstavujete raj.

4. Kvet tulipán

Ste spontánna, zábavná a milujete dobrodružstvo. Nevydržíte dlho na jednom mieste a musíte mať stále dojem, že niekam smerujete a niečo vás ženie dopredu. Dve veci naozaj z duše neznášate - stereotyp a nespravodlivosť.

V živote, rovnako ako vo vzťahu, razíte heslo: s poctivosťou najďalej zájdeš. Nerada hráte dlhé flirtovacie hry, nepotrpíte si na intrigy a rozhodne nie ste typom, ktorý by neveru praktizoval, alebo bol ochotný znášať. Pre väčšinu mužov ste dievča do nepohody a ako takú vás milujú.

5. Kvet lotos

Ste veľmi kreatívne a harmonicky založená. Máte veľa nápadov, milujete pekné veci, poriadok a keď k sebe veci i ľudia dokonale ladia. Nepotrpíte si na lezenie po horách ani na bujaré večierky. Radšej relaxujete v pokoji, v prírode alebo s rodinou.

Túžite po partnerovi, ktorý by vám bol doslova spriaznenou dušou. Hádky, žiarlivosť či ľahostajnosť u vás neuspejú. Hľadáte najlepšieho kamaráta, ktorý za vás bude dokončovať vety a do ktorého budete zamilovaná aj po 30 rokoch.

6. Vlčí mak

Žiadny z vašich bývalých na vás nemôže zabudnúť a svojim ctiteľom prinášate bezsenné noci. Srší z vás vášeň, energia a živelnosť, ktorým muži len ťažko odolávajú.

Aj cez vaše nesporné kvality, ako bezprostrednosť, optimizmus a neustály nadhľad máte tiež svoje tienisté stránky. Tými sú potreba utrácať a predovšetkým žiarlivosť. Skúste v sebe občas skrotiť pekelný oheň na mierumilovný plápolajúci táborák.

7. Púpava

Ste veľmi organizovaná, taktická a máte sklony k melanchólii. Dlho trvá, než sa niekomu naozaj otvoríte, ale pre svojich blízkych dokážete urobiť čokoľvek. Rodina je pre vás doslova všetkým a jediným miestom k naozajstnému odpočinku.

Rada snívate s hlavou v oblakoch a potrebujete preto partnera, ktorý vás občas dokáže stiahnuť zase na zem. Ste romantička a nikdy nezabudnete na výročie alebo narodeniny. Muž sa s vami cíti milovaný.

8. Slnečnica

Ste individualistka, ktorá k životu nepotrebuje nič a nikoho. Sama si otvárate dvere aj mávate na taxík. Vaše krédo je, že to urobíte lepšie a rýchlejšie než ktokoľvek iný, takže prečo otravovať.

Váš partner musí byť predovšetkým tolerantný a musí vám duševne stačiť. Nech je pokojne leňoch, vy na výlet vyrazíte sama, neznesiete ale, keď sa s vami nebude vedieť baviť o obľúbenej knihe alebo politickej situácii. Skrátka viete, čo chcete.

9. Ruža

Vaša povaha je síce trochu komplikovaná, ale rozhodne nechýba charizma a osobité kúzlo. Aj keď ste trochu panovačná, je to len preto, že od seba aj od ostatných vyžadujete len to najlepšie. Na kompromisy si príliš nepotrpíte.

Podvedome cítite, že potrebujete partnera, ktorý vám občas pripomenie, že nemusí byť vždy najprv práca a potom zábava. Najlepšie sa cítite s niekým, s kým sa môžete uvoľniť a prestať sa na chvíľu stresovať.

10. Karafiát

Ste realistka, stojíte nohami pevne na zemi a ste na to hrdá. Romantiku si síce užiť viete, ale nepotrpíte si na prílišné dôkazy lásky a veľké drámy. Na také hlúposti vy skrátka nemáte čas.

Ste lojálna partnerka a pre svojich blízkych urobíte čokoľvek. Na druhú stranu sa ale môže zdať, že ste pomerne chladná a ťažko na vás niekto spozná, aké práve prežívate emócie. Tí, čo vás naozaj milujú ale čoskoro prekuknú, že je to len vaša obrana.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina