.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Desať najlepších aplikácií na dovolenku, bez ktorých sa nezaobídete

  • PDF
3806
Like!

dovolenka-aplikacie

Máte nový telefón s androidom ? Než vyrazíte na dovolenkové dobrodružstvo stiahnite si šikovné aplikácie, ktoré sa vám budú hodiť.

.

.

aFerry

Chystáte sa využívať na dovolenke trajekty? Potom sa vám toto bude hodiť. Nájdete tu plavebné poriadky trajektov po celom svete, vrátane cien.

 

Pumpdroid

Táto aplikácia vám pomôže nájsť najbližšie čerpacie stanice s aktuálnymi cenami palív. To sa môže hodiť, ak vyrážate na dovolenku autom.

 

Adobe Photoshop Express

Ak chcete mať krásne fotky z dovolenky, tak s touto aplikáciou to hravo zvládnete. Pri každom cvaknutí si fotku hneď môžete upraviť.

 

ConvertPad

V zahraničí sa občas trápime nielen s neznalosťou cudzieho jazyka, ale tiež s najrôznejšími jednotkami. Táto aplikácia vie prevádzať dĺžky, miery, jednotky plochy, teploty, tlak a dokonca aj menu.

 

Translator

Prekonajte jazykovú bariéru, vďaka tejto aplikácii zvládnete nielen konverzovať, ale naučíte sa aj vyslovovať. Navyše, keď mu nejakú vetu, ktorú ste počuli u miestnych poviete, pomôže vám s jej prekladom. Lepšie ako tlmočník.

 

Find my car

Zaparkujete v neznámom meste, kam ste vyrazili na výlet, zamotáte sa v úzkych uličkách a potom nemôžete nájsť miesto, kde ste zaparkovali ... Tento scenár sa vám s touto aplikáciou nestane. Akonáhle zaparkujete, zapnete aplikáciu. Tá si vašu polohu zapamätá a zaručene vás dovedie naspäť k vozu, keď zablúdite.

 

MyFitnessPal

Chcete sa na dovolenke udržať v kondícii. Táto aplikácia vám pomôže počítať kalórie, snímať čiarové kódy alebo vám spočítať koľko budete musieť bežať kilometrov, aby ste spálila dezert, čo ste zjedli na večeru.

 

Tripomatic

Toto je skvelý sprievodca, ktorý ponúka super tipy na výlety, návody, ako sa na dané miesta dostať. Objavíte naozaj zaujímavé miesta po celom svete.

 

TouristEye - Travel Guide

Ďalšia aplikácia cez ktorú si môžete naplánovať výlety za pár sekúnd offline. Obsahuje odporúčania ostatných užívateľov.

 

Camp.cz

Ak sa nechystáte na dovolenku do zahraničia, ale budete sa potulovať po Čechách, tak túto aplikáciu využijete. Nájde vám totiž najbližší kemp, jeho hodnotenie aj ceny.

 

Samozrejme si stiahnite hry, aby ste sa nenudili, napríklad logické ako je sudoku. Okrem toho si do telefónu nahrajte nové mp3 a filmy.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina