.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Dovolenka na zaoceánskej lodi? 5 dôvodov, prečo neváhať!

  • PDF
8024
Like!

zaoceanske-lode

Nebaví vás už tradičná dovolenka, ležanie na pláži či chodenie po pamiatkach?

.

.

Skúste tento rok niečo nové! Možno okružná plavba, bude pre Vás to pravé orechové.

Za pár dní lán sveta

Španielska Barcelona, taliansky Janov aj francúzska Marseille, môžete to pohodlne zvládnuť za pár dní. Milovníci diaľok si môžu zvoliť zaoceánske lode, ktoré vás zavezú po stopách pirátov z Karibiku alebo na cestu okolo Južnej Ameriky.

Za krátky čas, veľa zážitkov

Výhodou okružných plavieb je ich časová efektivita. Počas krátkej doby vidíte totiž mnoho zaujímavých miest, cestujete aj v noci a nemusíte sa baliť z jednej hotelovej izby do ďalšej. Cestujete v pohodlí luxusnej kajuty, podľa plánu plavby.

Luxus za priaznivú cenu

Ak si myslíte, že cestovanie na výletných lodiach je iba pre horných desať tisíc, tak ste na omyle. Okružné plavby už nie sú nedosiahnuteľnou dovolenku.  Zájazdy okružných loďou začínajú už od 380 euro. Cena zahŕňa nielen plavbu ale aj plnú penziu, aktivity na lodi, delegáta, divadlá, kiná a väčšina zájazdov ponúka pobyt detí až do 17 rokov zadarmo.

Veľa zábavy

Na lodi nájdu neprebernú ponuku zábavy päťročné deti, aj ich o desať rokov starší súrodenci, rodičia aj muži a ženy všetkých vekových kategórií. Bazén s tobogánom, vírivky, joggingová dráha, multifunkčné športové ihrisko či fitness centrum. Ale tiež divadlo, kino, diskotéka alebo kasíno. Rodičia si vďaka celodenným i večerným detským kútikom so špecializovaným dozorom môžu vyjsť napríklad do divadla alebo na romantickú večeru pri sviečkach. Zájsť si môžete aj do knižnice, na ochutnávku vína alebo zaujímavý workshop.

Úplne nový zážitok

Na zaoceánskych lodiach je pestrá zmes národností. Väčšinou sa plaví rozmanitá spoločnosť, ľudia až zo štyridsiatich krajín sveta. Ak ste singel, tak na lodi máte skvelú príležitosť nájsť niekoho, koho možno dlho hľadáte.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina