.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Bojujte s celulitídou podľa Kate Moss či Jennifer Aniston

  • PDF
3884
Like!

boj-proti-celulitide

Nevzhľadné jamky trápia snáď každú z nás. Môžeme sa s nimi zmieriť, alebo sa pustiť do boja.

.

.

Ak ste sa rozhodla pre druhú variantu, inšpirujte sa trikmi slávnych žien.

Kate Moss (40)

Modelka Kate Moss síce už oslávila štyridsiatku a najlepšie roky jej hviezdnej kariéry sú preč, ale stále sa snaží vyzerať božsky. A darí sa jej to. Proti celulitíde bojuje zaradením antioxidantov do svojho jedálnička. Konkrétne každý deň pije zelený alebo biely čaj, ktorý bojuje s voľnými radikálmi, ktoré poškodzujú kožné bunky a prispievajú k vzniku celulitídy.

Jennifer Aniston (45)

Obľúbená herečka Jennifer Aniston sa rozhodla zbaviť celulitídy výmenou nasýtených tukov za omega 3 mastné kyseliny. Denne si teda dopraje orechy, rôzne semienka či čerstvé ryby a tým si zaisťuje lepší krvný obeh a dovává pokožke potrebné živiny.

Charlize Theron (38)

Keď sa chcete zbaviť celulitídy, musíte proti nej bojovať aj zvonku. Herečka Charlize Theron si dvakrát týždenne dopraje kávový peeling. Navlhčenú pokožku zhruba 5 minút masíruje kávovým usadeninou, potom starostlivo zmyje a na záver postihnuté miesta natrie spevňujúcim krémom. Jednoduché a účinné!

Cameron Diaz (41)

Celulitídu môžete zničiť aj pravidelným cvičením. Na cvičenie crossfit stavila herečka Cameron Diaz, kde sa kombinuje skákanie, posilňovanie a cviky s loptou. Cameron si tak vďaka pravidelnému pohybu zlepšuje krvný obeh i lymfatickú drenáž, ktorá bunky zbavuje toxínov.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina