.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Čo o vás napovie najobľúbenejšia farba oblečenia ?

  • PDF
1544
Like!

farba-oblecenia1

Je váš šatník celoročne ladený do jednej farby, či už v sezóne frčí čokoľvek? A ktorá to je? Preferujete tlmené či výrazné odtiene?

.

.

Možno budete prekvapená, ale najobľúbenejšia farba o vás veľa vypovedá.

Svieža zelená

Milujete prírodu rovnako, ako milujete život. Váš šatník je plný všetkých odtieňov zelenej, od jemnej mätovej, až po armádnu khaki. Ste svieža a energická bytosť, ktorá nevydrží sedieť na jednom mieste. Žijete rada vo zhone. V práci vyhľadávate príležitosti podieľať sa na veľkom množstve projektov. Vaše zamestnanie vás veľmi napĺňa.

Slabou stránkou sú ale medziľudské vzťahy. Natoľko sa sústredíte na všetko, čo vám napĺňa život, zabúdate na svojich blízkych a odsúvate ich na druhú koľaj. Je v poriadku milovať, čo robíte. Vášmu partnerovi či deťom ale chýbate. Venujte sa im preto viac.

Sladká ružová

Sladká ružová je výsadou naozajstných žien. Ak je pre vás tou najmilšou farbičkou, nemusíte byť nutne ako bábika Barbie. Len viete, ako sa ako typická žena správať. Aby ste dosiahla svojho, využívate všetky ženské zbrane, ktoré vám príroda nadelila. Najradšej nosíte sukne či šaty. Nohavicová móda, typická pre autoritatívne manažérky, vám nič nehovorí .

Nie v každej situácii sa ale hodí byť za sladké dievčatko. Nebojte sa prejaviť a tvrdo si stáť za svojím. Len tak dosiahnete v živote cieľov, ktoré si vytýčite .

Štýlová námornícka

Námornícka modrá je elegantná a decentná farba, ktoré na žene vyzerá skrátka skvele. Vy to dobre viete. Keď sa spýtate vašich priateľov, čo je vaša najlepšia vlastnosť, jednoznačne odpovedia , že ste skvelý poslucháč. Vaše empatie k vám priťahujú ľudí, ktorí cítia, že ich vnímate a venujete im pozornosť.

V kolektíve ste zvyčajne vŕbou, ku ktorej sa všetci chodia vypovedať, pretože vedia, že udržíte tajomstvo. A vy ho skutočne neprezradíte. Čestnosť a dodržanie slova je pre vás v medziľudských vzťahoch kľúčovou vlastnosťou. Často sa ale stáva, že vás starosti druhých až príliš zaťažujú. Nebojte sa povedať niekedy nie a nechať si viac osobného priestoru.

farba-oblecenia

Tradičná čierna

Cítite sa najlepšie zahalená celá v čiernej ? Potom ste ženou, ktorá je veľmi silná. Uvedomujete si svoje významné postavenie , či už v pracovnom kolektíve alebo medzi priateľmi. Potrpíte si na dochvíľnosť a dodržiavanie dohôd a pravidiel. Nie ste príliš spontánny typ, skôr seriózna a vážna. Pre okolie môžete pôsobiť tajomne, ako by ste nosili masku, pod ktorou sa skrýva vaše pravé ja. Uvoľnite sa trochu a nechajte život chvíľu len tak plynúť bez plánovania a pravidiel.

Čierna ale nie je len farbou smútku a vážnosti. Vyžaruje tiež profesionalitu a oddanosť svojmu životnému údelu. Nenechajte sa odradiť a ďalej smerujte k svojim cieľom. Len tak vás čaká spokojný a naplnený život, v ktorom budete šťastná.

Výrazná modrá

Ak sa najlepšie cítite v ostro modrom oblečení, ste rodený diplomat . Hovoríte pokojne a máte jasne stanovené , čo chcete druhej strane povedať. Vaše umenie vyjednávať je najmä v zamestnaní hojne vyhľadávané. Celkovo pôsobíte ako osoba, ktorá je vyrovnaná a vie, čo od života chce.

Rovnako ako upokojuje pohľad na modré more, aj vaša prítomnosť pôsobí blahodárne na ľudí okolo. Na druhú stranu váš vnútorný pokoj môže vyvolať dojem , že ste chladná a nič sa vás nedotkne . Popustite trošku uzdu svojim emóciám a nechajte ich vyplávať na povrch.

Ohnivá červená

Baví vás neprehliadnuteľná červená ? Nosíte ju každý deň, aspoň na doplnkoch a nezriedka sa do nej zahalíte celá? Potom ste žena plná energie. Nepatríte medzi tých z nás, čo sa nenaštartujú bez šálky kávy. Nerada zaháľate a od rána pracujete na plné obrátky. Stále vyhľadávate nové životné výzvy a ešte radšej ich plníte.

Vaše nadšenie pre vec je veľmi nákazlivé, ale málokto s vami udrží krok. Dajte si tiež pozor pri zoznamovaní s novými ľuďmi. Vaše zbesilé životné tempo by mohlo nových známych vydesiť. Stačí ho ale len trochu skrotiť, rozhodne sa ho nevzdávajte. Môžete totiž v živote dokázať veľké veci.

farba-oblecenia2

Zlatá až horčicová

Klasická kanárikovo žltá nie je nič pre vás. Uprednostňujete sýtejšie odtiene, ktoré idú až do tmavej horčicovo žltej. Mám pravdu? Potom ste žena, ktorá je veľmi múdra a rozhľadená. Rada sa vzdelávate a čítate hromady kníh. Vďaka tomu si máte s každým človekom čo povedať. Ste ukecaná a veľmi spoločenská.

Najväčšou prioritou je pre vás, ale predovšetkým materiálne zabezpečenie. Chcete skrátka žiť život, v ktorom si môžete dovoliť všetko, po čom vaše srdce zatúži. Pamätajte ale, že peniaze nie sú všetko a že v živote je veľa krásneho , čo môžete zažiť aj bez peňazí. Zastavte sa preto na chvíľu vo vašej honbe za úspechom a vychutnávajte si život.

Šedá

Sivá farba môže byť pre niekoho mdlá a nevýrazná. Minuloročnú zimu ale bola kráľovnou sezóny a nás rozhodne nenudila. Naopak. Bola elegantná, vznešená a čertovsky sexi. Ak aj vás táto farba zaujala a nechala ste ju preniknúť do vášho šatníka, ste určite ženou, čo sleduje , čo je aktuálne. A to nielen v móde. Rada sa držíte v centre všetkého diania. Žiadna informácia vám nesmie uniknúť.

Zároveň ste ale ženou, ktorá je veľmi inteligentná  a ktorá nemusí byť za každú cenu vidieť. Určite ale musí byť o vás počuť. Nie ste totiž žiadna šedá myška, čo vysedáva v kúte. Nerobí vám problém viesť väčšiu skupinu ľudí, ste rodený organizátor.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina