.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Sedem rád ako sa dostať do formy a schudnúť pred letom

  • PDF
4895
Like!

zena-na-plazi1

Na leto sa všetci tešíme. Je to čas dovoleniek a relaxu, keď si môžme oddychnúť.

.

.

Pravidlom je že mnohí idú na dovolenku aj to je jeden z dôvodov, prečo máme tak radi leto a príjemné teplé počasie.

Je úplne normálne, že ženy sú veľmi znepokojené svojim vzhľadom pred odchodom na dovolenku. Každá žena chce mať prirodzene štíhle telo, aby sa cítila príjemne. Bohužiaľ mnohé priberú v zimných mesiacoch a keď prichádza letný čas snažia sa to rýchlo zhodiť. Pozrite si jednoduché a účinné tipy ako sa dostať do formy. Samozrejme treba si určiť čo chcete dosiahnuť a tvrdo na tom pracovať. Pretože pekná postava nie je zadarmo, ani sa nevytvorí sama od seba.

1. Vytvorte si plán

Bez ohľadu na to aké sú vaše životné ciele, mali by ste si vytvoriť plán ako dosiahnuť dobré výsledky. Ak budete robiť veci len tak spontánne, nemusí byť vaše úsilie úspešné. Preto je potrebné pripraviť si plán na každý týždeň a dodržiavať ho.

2. Pravidelne cvičte

Akonáhle ste sa rozhodli schudnúť, mali by ste začať pravidelne fyzicky cvičiť. Ak chcete byť úspešná mali by ste cvičiť 5 krát týždenne. Snažte sa využiť každú minútu svojho tréningu racionálne. Skúste začať chodiť do posilovne, alebo začnite každé ráno v miestnom parku so svojím tréningom. Akýkoľvek pohyb je veľkým prínosom pre vaše zdravie.

3. Zbavte sa nezdravých potravín

Ak máte v špajzi rôzne chutné nezdravé potraviny, určite budete mať pokušenie to zjesť. Tieto potraviny majú zvyčajne vysoký obsah kalórií a môžu byť škodlivé. Rakovinnové bunky veľmi obľubujú cukor, ak ho majú dostatok, tak sa lepšie rozvíjajú, aj preto by ste mali vyhodiť všetko umelé a sladké. Je vhodné vyčistiť všetky priestory, kde uchovávate potraviny a doplniť zdravé potraviny. To platí aj pre chladničku. Polotovary, sladkosti, sladké nápoje všetko preč.

zena-na-plazi

4. Choďte nakúpiť zdravé potraviny

Vaša každodenná strava je veľmi dôležitá pri chudnutí. Vykonajte určité zmeny vo vašom stravovacom režime, jedzte len výživné a zdravé potraviny. Treba nakúpiť zeleninu  ovocie a chudé mäso. Tam kde sú sladkosti, pečivo a sladké nápoje ani nechoďte. Najvhodnejší je tmavý chlieb, obyčajné maslo, mlieko a biele jogurty so živou kultúrou - nie pasterizované to nič neobsahuje len umelú vodu. Kúpte aj dobrú masť, telu len prospeje. Na internete si nájdite recepty.

5.Pozitívne myslenie

Pozitívne myslenie a dobré emócie sú najlepší spôsob ako príjemne chudnúť. Niektorí ľudia často trpia stresom a frustáciou, keď sa snažia bojovať s nadváhou. Tí ktorí sú pozitívni dosiahnu lepšie výsledky.

6. Objednajte si plavky pre motiváciu

Napriek tomu že na dovolenku pôjdete až o pár mesiacov, bolo by pekné si kúpiť plavky hneď, aby ste mali ďalší podnet na chudnutie. Najlepši motivacia je keď si predstavíte samu seba v krásnych plavkách a obdivné pohľady mužov.

7. Buďte sebaistá

Na krásnej dovolenke zhrnte svoje výsledky, ktoré ste dosiahli a buďte hrdá na to čo ste dosiahli. Začnite relaxovať a užívajte si príjemné teplé počasie a vždy sa usmievajte. Úsmev je známka úspechu.

Už ste si naplánovali svoju dovolenku v tomto roku? Ktoré miesta sa chystáte navštíviť? Ak máte problémy s hmotnosťou a chcete sa dostať do formy, nebojte sa, stále máte dostatok času, aby ste sa stali najkrajšou ženou na pláži.

.

.

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina